Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı

Bir gemi yanaştı Samsun’a sabaha karşı
Selam durdu kayığı, çaparası, takası,
Selam durdu tayfası.
Bir duman tüterdi bu geminin bacasından
Bir duman,
Duman değildi bu..
Memleketin uçup giden kaygılarıydı..
CAHİT KÜLEBİ.

Gençler,
Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yüceltecek ve sürdürecek sizsiniz.
Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Ancak, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. ATATÜRK.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Bizlere bu bayramı armağan eden, Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ve İstiklâl uğruna canlarını veren aziz şehitlerimizi saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.

Yazı admin Tarafından 19.05.2017 Tarih, Saat 3:51 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı” için 3 cevap

  1. deStiny dedi ki:

    19 Mayıs Ataturk’u anma Gençlik ve Spor Bayramımız hepimize kutlu olsun.Yürekten Teşekkurler Frida’cığım.

  2. RehBeR dedi ki:

    Ülkemizin kurtuluşu için, gözlerini kırpmadan hayatlarını feda eden gençlerimize ve şehitlerimize Allah’tan Rahmet dilerim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.