Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Alem Sohbet

Bir aşkı paylaşmak için çok geç, bir paylaşıma aşık
Olmak içinse erken.. Beni sevda yerimden vurdu yine
Zaman.. Şimdi sana söylenecek tek cümle:
“Bende sana yetecek kadar ben kalmadı”..
..demiş Yılmaz Erdoğan şiirinde. Hangi yaşanmışlığın hazin sonudur bu cümleler. Hangi yüreğe saplanan bir oktur acımasızca.. Böyle bir veda hangi hatanın bedelidir.. Hangi bozuk terazinin küfesi bu ağırlığı çökertir de güzel olan her şeyi yok sayar.. Şimdi alem hangi adaletiyle verecek bu hesabı.. Haksızlık değil mi bu terkediş. Yüküm ağır, gözlerimdeki damlalar ağır. Yutkunduğum sözcükler boğazımda düğüm düğüm.. Ne çok şey istemişim ben.. Sizi istemişim, Sadece Sizi ve sesinizi, ve sohbetinizi. Olsun varsın, uzaktan seyretmek bile güzel Sessizliğinizdeki gün batımını, Var’lığınızın verdiği mutluluğu Siz bile alamazsınız elimden.. Peki nasıl isterseniz.. Elveda, içindeki sonsuz okyanusunu seyreden şiir yürekli adam.. Gözlerimdeki (F)er, umudum, çocuk gülümseyişim, kalemim, şiirim..Hepinize Elveda..

Yazı admin Tarafından 18.05.2017 Tarih, Saat 2:56 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Alem Sohbet” için 4 cevap

  1. deStiny dedi ki:

    Canım Fridacığım, sana gunbatımlarını değil gun doğumlarını diliyorum . Her elveda bir merhabaya neden olur… Çocuk gülümseyişlerin, kalemin ve şiirin her dem devam etsin.Yüreğine sağlık canım.

  2. Frida dedi ki:

    deStiny mm canım benim teşekkür ederim güzel dileklerin için. Ama hangi gün doğumu, hangi Merhaba nın eli dokunabilir ki içimdeki şiirlere. Hayatta sadece bir kez çıkar karşına ya da hiç. Elveda ların bir önemi yok aslında. Kalbindeki şiirler, sakladığın Anılarda hep baki kalacak.

  3. RehBeR dedi ki:

    Her son bir başlangıçtır aslında… içimizden gelenleri yazıyoruz, içimizden gidenler için.. sohbet tadında güzel paylaşım için emeğine sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.