BLOG Son Yazılar

Almanya Mobil Sohbet

Www.Mevsim.org Almanya Mobil Sohbet,

Almanya’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızın ülkelerine olan özlem ve hasretlerini biraz olsun dindirmek, yeni dostluklar, arkadaşlıklar edinmelerine yardımcı olmak gayesi ile; bedava Almanya Sohbet odaları oluşturmuştur. Almanya’dan ya da Türkiye’nin her yerinden, hatta dünyanın herhangi bir ülkesinden bayan ve erkek onlarca yüzlerce kişiyle aynı anda muhabbet edebilir sohbetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Almanya Mobil Sohbet Odaları
Gurbetçi kardeşlerimizin buluşmak, dertlesmek,can sıkıntılarını gidermek, boş vakitlerini değerlendirmek adına mevsim.org sohbet sitesinin bünyesinde tercih edecekleri en iyi chat odalarıdır. Son zamanlarda artan internet teknolojilerinin hayatımıza kattığı en güzel yeniliklerden biri de şüphesiz Android telefonlar ve sohbet için kullanılan mobil uygulamalardır. Bu sayede kullanıcıların ücretsiz sohbet sitelerine katılımlarının daha yoğun tutulması sağlanmıştır. Almanya’dan bağlanan vatandaşlarımız da ister müzik dinlemek, ister oyun odalarında vakit geçirmek, isterse doyumsuz sohbetlere eşlik etmek için www.mevsim.org sunucusuna rahatlıkla ulaşabilirler.

1 views kez okundu

2 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

  • 09/27/2017 / 11:44
    FIRAT

    Almanya’da bulunan tüm gurbetçilerimizi aynı çatı altında buluşturmaya yönelik girişimlerimiz nihayetinde yavas yavas oluşturulmuş durumda. Vatan hasreti toprak hasreti bilhassa insan hasreti duyduğumuz şu günlerde kendi ülkemizden kendi toprağımızdan insanlarla buluşma konuşma vede hasret giderebilmek adına programlanmış sohbet ve de chat sitesi siz değerli gurbetçilerimizi yalnız değilsiniz şiyarı ile tüm Almanya’da bulunna dostlarımızı Almanya sohbet çatısı altında buluşmaya çağırıyoruz. chat çatısı altında ister mobil sohbet ister chat, ister radyo sohbet isterseniz müzik dinlemenin keyfini isterseniz oyun odaları, kısacası ne isterseniz Sohbet sitemizde mevcuttur.

  • 09/28/2017 / 09:55
    Eowyn

    Almanya`da yaşayan gurbetçi kardeşlerimizin de sohbet edebilecekleri böyle bir platform oluşturduğunuz için Teşekkür ederiz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.