BLOG Son Yazılar

Aşk

Bir aşk istiyorum kimselerin yaşamadığı. Bir aşk istiyorum tüm korkularımı guvensizliklerimi onun ayaklarının altına serebileceğim. Bir aşk istiyorum o uyurken bile onunla sohbet edebileceğim.. Öyle bir aşk olmalı ki bu o hastalandığında ömründen ömür gitmeli. Öyle bir aşk olmalı ki bu, sen üşürken bunu hiçe sayıp sevdiğinin üstünü örtmeyi amaçlamalısın ilk olarak .  Yemeğin en güzelini ona yedirmelisin. Gözgöze geldiğinizde  için titremeli , en güzel sevda sözcükleri uçuşup durmalı aranızda. . .Beni ne kadar seviyorsun diye sorarsa eğer  AZ diye yanıtladığında seni anlayabilmeli. Çünkü bilmeli ki alfabenin A harfinden Z harfine kadar kurulabilecek ne kadar sevda sözcüğü varsa hepsi o iki harfin içine sığdırılmıştır. İşte ben böyle AZ bir  aşk istiyorum.

5 views kez okundu

1 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

 • 04/24/2017 / 14:51
  Melis

  Ah, Dunya Gunes’e asik oldugu icin, Ay da Dunya’ya asik oldugu icin etrafinda doner dururmus. Varlik ask ile butunlesmis, ask ile yaratilmisiz..
  Derken derken derkennnnn, bakiyoruz olay, boyunun kilosuna oranina, goz renginin ten rengine uyumuna gelmis.. Bu da bir sey mi, aylik ya da yillik kazancla olculur olmus asklar.
  Ben de dahil olmak uzere, materyalizimin alip basini gitti bu dunyada, senin gibi dusunebilen cok sayida insanin yasadigini zannetmiyorum.
  Ama bir kisi olsa isimizi gorur zaten ((:
  O sansli insanla tanisman dilegiyle..

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.