Sohbet Odaları Sohbet Odaları Mobil Chat Platformu

Aşk Yürek ister ;

Aşk her zaman ki gibi tabirlere bakarak, iki insan arasındaki bağların en büyüğüdür. Bunla yaşamak çok zor olmasına rağmen aşık olmak vazgeçilmez bir parçası olmaya devam etmektedir. Bu olay sadece reel ortamda yaşanmaz, bilakis sohbet etmekte bulunan arkadaşlar arasında yakın bağ kurma gibi olaylarla karşı karşıya gelinmektedir. Sizlere bahsetmek istediğimi konu ise ; burada yapılan sohbet`in daima yapıcı dostluklara açılan bir sohbet odası olmasıdır.

Burada insanlar arasındaki sohbet geleceğin aşk kurgusu olmasından çıkar, daha mantıklı yollar izleyebilir evliliğe kadar gitmenize sebep olabilir. Flood arkadaşımızın demesine istinaden yazılan bu yazı gerçek ; Aşk Yürek İster. SenLik Bi Durum Yok. Rahat oL !! kelimesi ile birini sevmesi ile eşdeğerdir. Flood arkadaşımıza verdiği bu ön izlenimden dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim.

İyi ki varsın Flood…

Etiketler:

Bu yazı toplamda 367 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Mahir

  06/02/2018 at 21:02

  Durum tespiti açısından açıklayıcı ve dostane bi yazı olmuş tşkler

  Cevapla
 2. FLooD

  06/03/2018 at 21:45

  Emeğine Sağlık EUPHRAT.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org