Sohbet Odaları Sohbet Odaları Mobil Chat Platformu

Bayram Şekeri

Biz yetişkin insanların anımsayacağı gibi cümleye başlamadan hemen önce nerede o eski bayramlar sesini duyar gibiyim. Evrimleşen dünyanın, yaşamın ve bilhassa biz insanların hem alışkanlıkları değerleri ve kültürel zenginliklerimizi sanırım zaman içerisinde teknolojik dünyanında ilerlemesi ile birlikte daha az bir birimizle konuşmaya başladık daha az hasta ziyareti daha az sohbet eder olduk. sohbet et
Ama her ne kadar geleneksel alışkanlıklarımız körelmeye mahkum edilsede yinede insanoğlunu yarınlara taşıyabilecek en büyük güç sevgi ve içindeki merhamet duygusudur.
Bu nedenle Tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutlarım

Etiketler:

Bu yazı toplamda 381 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. JudeL

    05/25/2018 at 13:03

    Tüm İslâm aleminin Ramazan ayı mübarek olsun. Sevgili EUPHRAT sizin de dediğiniz gibi, insanlığı yarına taşıyacak en büyük güç sevgi ve merhamet duygusu. Bu duygularla , hayırlı bayramlar dilerim. Teşekkürler bu güzel yazınız için.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org