Bedava Sohbet ve Oyun Odaları

Bedava Sohbet ve Oyun Odaları

Sohbet severler için oluşturduğumuz bedava sohbet, chat ve oyun odaları ile kaliteli ve seviyeli muhabbetin keyfini çıkarabileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. Her çağda sohbet etmek, duyguları, düşünceleri paylaşmak insanlar için vazgeçilmez bir ihtiyaç olmuştur.
Akıllı telefonlarınıza mobil uygulamamızı indirerek her yerde bizlere ulaşmanız, dilediğiniz anda, dilediğiniz yerde mobil bağlanarak veya evde işte bilgisayar üzerinden mirc programımızla bağlantı kurabilirsiniz. Yazılı veya görüntülü, ya da sesli sohbetlerinizi güvenli bir şekilde yapabilme olanağına sahipsiniz.

chat

Bedava Sohbet sitemizde chat odalarının yanı sıra, klavye, oyun, islami oyun, kelime, oxm, yarışma, test, ingilizce oyun odalarında bilgi ve kültürünüzü test edebileceğiniz oyunlar ve chat kanalımızdaki şişe çevirme oyunuyla da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz zamanlar sizleri bekliyor. Şişe çevirme oyunununun en güzel özelliği ilginç ve farklı sorular sorarak diğer oyuncu arkadaşları daha yakından tanıma fırsatı vermesidir.

chat

İletişimin sosyal ağlar üzerinden yoğunlaştığı günümüzde, farklı insanlar tanımak, kaliteli sohbetlerle zamanımızı değerlendirmek için harika bir yerdesiniz. Siz de bunun tadını çıkarabilir mevsim.org ailesinin birer üyesi olabilirsiniz. Hoş sohbetler dileriz..

Comments (4)

 • deStiny cevap

  Ben de ailesinin bir uyesiyim ve burda bulduğum sıcak ortamı başka bir yerde bulamayacağımdan eminim. Eğer dostca sohbetler arıyorsanız, kelime, klavye, oyun ve diğer oyun kanallarımızda oynamayı seviyorsanız ve eğlenmek istiyorsanız hepsinin burada olduğunu söyleyebilirim. Judel’ciğim harika bir tanıtım olmuş. Emeğine sağlık.

  26 Ağustos 2017 , 16:14
 • JudeL cevap

  deStiny mm harika bir dost olmanın yanı sıra çok da iyi bir oyun arkadaşısın..:) ailesinin bu kadar güzel ve sıcak bir ortam olmasını sağlayan en önemli kişilerden birisin. Teşekkür ederim canım , iyi ki Varsın: ***

  26 Ağustos 2017 , 16:21
 • RehBeR cevap

  son zamanlarda katılımın artmasıyla bir hayli genişleyen ailesinde bedava sohbet etmek bir ayrıcalık ve güzel insanlarla bir arada olmak son derece güzel. emeğinize sağlık.

  26 Ağustos 2017 , 17:08
 • JudeL cevap

  Güzel düşünce ve yorumunuz için Teşekkürler RehBeR.

  26 Ağustos 2017 , 17:21

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir