Çay Sohbetleri

Çay Sohbetleri

Zaman değişir, mekan değişir, hatta insanlar bile değişir. Bir saniye öncesine bile geri dönemediğimiz düşünülürse en güzel şey şimdiki anın tadını çıkarmak. Ne geçmişe ne de geleceğe hükmümüz geçmeyeceğine göre bulunduğumuz zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek gerekiyor. Çoğu zaman çay tadı eşliğinde yapacağımız dost sohbetleri günün en keyifli vakitleridir. Anlamak, anlaşılmak, sevinci paylaşmak, kederi bir muhabbetin huzuruna bırakmak en etkili terapi yöntemidir. Kendimiz için yapacağımız iyiliklerden bir tanesi de sohbet etmektir. Bazen dinlemeye bazen anlatmaya ihtiyaç duyarız. İletişimin hem insan olma hem de sosyalleşme açısından önemi büyüktür. Yeri zamanı ne olursa olsun hoş ve keyifli muhabbetler ruhumuzu arındırır. Sohbet edelim, vefalı dostluklar biriktirelim…

Bu gönderiyi paylaş

Comments (9)

 • EUPHRAT cevap

  seninle nice çay sohbetlerine esracım eline sağlık

  30 Temmuz 2017 , 23:44
 • JudeL cevap

  Teşekkür ederim EUPHRAT cım Amin, inşAllah..)

  31 Temmuz 2017 , 00:04
 • RehBeR cevap

  çay olurda sohbet olmazmı 🙂 emeğinize sağlık.

  31 Temmuz 2017 , 03:05
 • JudeL cevap

  Çayın tadı sohbetle çıkar; ) Teşekkürler.

  31 Temmuz 2017 , 09:35
 • Zinet cevap

  ve Benim en sevdiğim vakitlerden biridir çay + dost sohbeti..Çay da buna vesile değil midir çoğu zaman iki insanın bı araya gelme vesilesidir, derdini sıkıntısını paylaşacaktır çay buna bahanedir Ne demiş şair; “Geleydin bir çay içimi Sen çay dokeydin Ben içimi “.. Canım bunla ilgili daha çok şey söylenebilir bu böyle uzar gider JudeL güzel bı yazı olmuş eline sağlık canım bı gün bı yerlerde bizlerin de bı araya gelmesine vesile olması dileğimle.. Teşekkürler Saygılar.

  2 Ağustos 2017 , 12:09
 • JudeL cevap

  Canım beğeni ve güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Zinet mm dileğine tüm kalbimle katılıyorum. Bir gün bir araya gelmeyi çok isterim canım :* Çay, senin nefis kurabiyelerin 🙂 Ve en önemlisi de senin doyumsuz sohbetin… InsAllah kısmet olur da görüşürüz LeyLim.

  2 Ağustos 2017 , 18:43
  • Zinet cevap

   İnşallah Leydim:*

   2 Ağustos 2017 , 21:00
 • Aslanbey cevap

  tşk ederim esra hanım paylasımınız gayet cok guzel basarılarınızın devamını dılerım Allah kolaylık versın sıze

  13 Ağustos 2017 , 22:13
 • JudeL cevap

  Aslanbey beğeni ve yorumunuz için çok teşekkür ederim..

  13 Ağustos 2017 , 22:17

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir