Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Çay Sohbetleri

Zaman değişir, mekan değişir, hatta insanlar bile değişir. Bir saniye öncesine bile geri dönemediğimiz düşünülürse en güzel şey şimdiki anın tadını çıkarmak. Ne geçmişe ne de geleceğe hükmümüz geçmeyeceğine göre bulunduğumuz zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek gerekiyor. Çoğu zaman çay tadı eşliğinde yapacağımız dost sohbetleri günün en keyifli vakitleridir. Anlamak, anlaşılmak, sevinci paylaşmak, kederi bir muhabbetin huzuruna bırakmak en etkili terapi yöntemidir. Kendimiz için yapacağımız iyiliklerden bir tanesi de sohbet etmektir. Bazen dinlemeye bazen anlatmaya ihtiyaç duyarız. İletişimin hem insan olma hem de sosyalleşme açısından önemi büyüktür. Yeri zamanı ne olursa olsun hoş ve keyifli muhabbetler ruhumuzu arındırır. Sohbet edelim, vefalı dostluklar biriktirelim…

Yazı JudeL Tarafından 30.07.2017 Tarih, Saat 11:34 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Çay Sohbetleri” için 9 cevap

 1. EUPHRAT dedi ki:

  seninle nice çay sohbetlerine esracım eline sağlık

 2. JudeL dedi ki:

  Teşekkür ederim EUPHRAT cım Amin, inşAllah..)

 3. RehBeR dedi ki:

  çay olurda sohbet olmazmı 🙂 emeğinize sağlık.

 4. JudeL dedi ki:

  Çayın tadı sohbetle çıkar; ) Teşekkürler.

 5. Zinet dedi ki:

  ve Benim en sevdiğim vakitlerden biridir çay + dost sohbeti..Çay da buna vesile değil midir çoğu zaman iki insanın bı araya gelme vesilesidir, derdini sıkıntısını paylaşacaktır çay buna bahanedir Ne demiş şair; “Geleydin bir çay içimi Sen çay dokeydin Ben içimi “.. Canım bunla ilgili daha çok şey söylenebilir bu böyle uzar gider JudeL güzel bı yazı olmuş eline sağlık canım bı gün bı yerlerde bizlerin de bı araya gelmesine vesile olması dileğimle.. Teşekkürler Saygılar.

 6. JudeL dedi ki:

  Canım beğeni ve güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Zinet mm dileğine tüm kalbimle katılıyorum. Bir gün bir araya gelmeyi çok isterim canım :* Çay, senin nefis kurabiyelerin 🙂 Ve en önemlisi de senin doyumsuz sohbetin… InsAllah kısmet olur da görüşürüz LeyLim.

 7. Aslanbey dedi ki:

  tşk ederim esra hanım paylasımınız gayet cok guzel basarılarınızın devamını dılerım Allah kolaylık versın sıze

 8. JudeL dedi ki:

  Aslanbey beğeni ve yorumunuz için çok teşekkür ederim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.