BLOG Son Yazılar

chat odaları backlink

Chat odaları anahtar kelimelerinde google’de site tıklanmaları vede yoğun trafik almak istiyorsanız Chat odaları backlink linkine tıklayarak webmaster tools ve google araçları ile site yükleşinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Web sitenizi güncel makaleler ekleyerek ve googlenin istediği şekilde uygun programlar ekleyerek wordpress veya html tema kullanımında paralel link kullanımında site performansını alexa sıralamasında fark edeceğini görebilirsiniz.

Birçok sitelerde eski linkleri backlink olarak satmak isteyen dolandırıcılardan lütfen uzak durunuz. Bizzat hacklink olarak edu uzantılı kurumsal sitelerden link çıkışı satın almak kısa vadede iyi bir yükseliş göstersede malesef uzun vadede web siteniz dibe çakılacaktır.

2019 backlik ve ücretsiz hacklink vaad’leri ile bir çok chat severlerin veya sohbet odalarının canını yaktılar, lütfen bu tür durumlarda veya site içerisinde bu tür durumlarla karşılarşırsanız lütfen buraya tıklayarak #operhelp sitesinden ilgili arkadaşlarımıza şikayetinizi bildirebilirsiniz.

41 views kez okundu

1 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

  • 01/11/2019 / 00:14
    SuDenaz

    Tsk ler yardimlariniz icin cogu yerde bakmazlar ilgilenmezler emegi gecen herkeze elinize sglik

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.