Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Demagoji Muhabbet

Yolunda gitmeyen şeyler için nereye kadar mücadele etmeliyim. Kırılma noktasını zihnimin hangi köşesinde görmezden geldim. Peşini bırakma vakti gelmedi mi? İç sesimin demagojik muhabbetlerine dur demek için daha ne kadar yanacak canım. Her şey sıradan gibi görünse de, aklımı kurcalayan sorular çok daha öte. Gerçekte ne istiyordum, hangi amaçlarla çıktım yola, rayından çıktığım yer neresi, nasıl fark edemedim aslında içimi çürüten şeyin değersizlik sendromları olduğunu. Sırf bir şeyi çok istiyorum diye nelerle mücadele ediyorum. Nasıl bir fedakarlık ki bu, tüm kurallarımı ezip geçiyor. Ve ben bu gücü nerden buluyorum. İçimde çırpınan onca söze rağmen zail olan kelimelerim bile artık önemsiz. Şimdi yapılacak en doğru şey; İçimdeki kavgayla sessizce barışmak. Nasıl olsa yanıbaşımda hayat, yepyeni baharlarla dopdolu…

Yazı JudeL Tarafından 11.08.2017 Tarih, Saat 1:29 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.