BLOG Son Yazılar

Gurbet sohbet

resim yok

Merhaba sizlere bu makalemizde Almanya, Fransa, Avusturya gibi ülkelerde ikametgah eden tüm gurbetçi dostlarımıza yalnız olmadığınızı, sizlere Mevsim.Org sayesinde ulaşabilir olduğumuzu beyan etmiş bulunmaktayız. Bu gurbet kelimesi nereden gelmektedir konusunu açmak gerekirse ”insanın doğup büyüdüğü, aile ocağının bulunduğu yerden uzak yer, yabancı yer”anlamını taşımaktadır. Sizleri Türkiye`nin her ilden olan arkadaşlarımızla memleketinizden bir havadis bir bilgi almanızı sağlıyoruz.

Neden Gurbet sohbete katılmalıyım ;
Mevsim sohbet odaları sohbet adı altında tüm kriterleri kendi bünyesinde taşımaktadır. Yeni kullanıcılarımıza ulaşmanın en iyi yolu olarak bilinmesi ile birlikte, diğer ülkelerden katılan tüm dostlarımıza sohbet etme, radyo dinleme, Türkçe oyun botu ile sizlere en iyi hizmeti verme mutluluğunu yaşıyoruz. Yani hiç bir şekilde burada, kendinizi yalnız hissetmiceksiniz.

6 views kez okundu

2 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

  • 07/03/2018 / 23:41
    Absnthe

    Selam Arkadaşlar Gurbet Ellerde Buluşalim. Yeni Yüzleri Aramizda bekliyoruz. Umuyorum Burada Cok iyi Bir Ortam’a Ortak Olacaksiniz. Hayr Olsun 🙂

  • 07/04/2018 / 01:39
    IRCJodan

    Merhabalar Yeni gelicek arkadaşlara şimdiden hoş geldiniz diyorum saygılar ve sevgiler.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.