Hakkında

MEVSİM.ORG Sohbet sitesi, İnternet üzerinden yeni insanlarla tanışma, arkadaşlık ve dostluk kurmasına vesile olan Türkiye`nin en iyi sohbet, Chat portalıdır.
Misyonumuz, rahat ve güvenilir bir ortamda sohbet edebilmeniz, en kaliteli oyun botlarıyla keyifli oyunlar oynayabilmeniz ve Radyo dinleme imkanıyla hoş vakit geçirebilmenizdir.
Teknolojinin tüm yeniliklerini sizlere sunan MEVSİM.ORG web, mirc, Mobil Sohbet girişleriyle ve Kalitesiyle en iyi hizmeti vermektedir.

SOHBET ve CHAT ODALARI
2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.

YASAL BİLGİLENDİRME
Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.