Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Hayat ve Sohbet

Hayat çok değerli. Değerli olduğu kadar da zor. Yaşamak istediğimiz hayatla hayalimizdeki hayat çoğu zaman birbirine uzak olsa da nefes aldığımız her an, umut etmek için bir sebep. Kalbinde bir parça güzellik barındıran herkes mutlu olmayı hak ediyor. Bunun için öncelikli yapacağımız şey hayata olumlu bakabilmek ve kötü zamanları atlatmak için kendimizi zorlamak. En iyi yöntemlerden biri de bizi anlayan gerçek dostlarımızla sohbet etmek, her şeyi paylaşmak. Bize hakettiğimiz değeri vermeyenleri de hayatımızdan çıkarmak. Kendimizi birinden vazgeçmeye zorlayamayız elbette ama daha iyisini hakettiğimizi kendimize ancak biz inandırabiliriz. Kimse mükemmel değildir, doğru insanlar, gülüp eğlenebileceğimiz muhabbetler, kıymet bilenlerle birlikte olmak hayatımıza katacağımız anlamları daha da çoğaltacaktır.

Yazı JudeL Tarafından 07.08.2017 Tarih, Saat 1:14 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Hayat ve Sohbet” için 2 cevap

  1. RehBeR dedi ki:

    Kendimizi birinden vazgeçmeye zorlayamayız elbette ama daha iyisini hakettiğimizi kendimize ancak biz inandırabiliriz. <=== bu cümlede herşeyi ne güzelde özetlemişsiniz. dost sevgili arkadaş tümünde aynı şey geçerli.. kendini inandırabilenlerden olmayı çok istiyorum.. bi türlü öğrenemedim insanlara gereğinden fazla değer vermemeyi. emeğinize sağlık.

  2. JudeL dedi ki:

    Aslında insanlara verdiğimiz değer için üzülürken kendimize haksızlık ediyoruz ve çoğu zaman kendimizi affetmekte zorlanıyoruz. İyi niyetli insanlar bir gün mutlaka kazanırlar. Kaybettiğimiz her şey başka surette yine bize döner. Buna bütün kalbimle inanıyorum. Teşekkür ederim yorumunun için RehbeR..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.