Herşeyin Sohbeti

Herşeyin Sohbeti

Salonda oturmanın ardışık sevinci içinde, alegorik bir zamanda kalmanın hazin öyküsü, akvaryumun dışında oturan balık yalnızlığıydı sana olan hasretim. Ruhumun iç cebinde taşıdığım hayallerim var benim sana dair. Yerçekimsiz bir zamanda buldum seni. Bin yıllık hasretin sonumu bendeki yalnızlık? Kısır bir anlamın döngüsünde (herşeyin) anlamı sen oluyorsun, hiçliğin anlamsızlığı ben. EsRarengiz bir yapay döngüde buldum seni, şimdi söyle bana! hangi gerçeklik koparabilir beni avucunda taşıdığın ruhumu. Kamburlaşmış sevginin cam kırıklarıyıydı sana ulaşan yollar. Söyle bana, Frida’nın hangi tablosunda dokunabilirim tenine. Geceye meze olan ikincil akşamlarda sohbetin demine uzanmaktı düşlerim.

Comments (7)

 • deStiny cevap

  Ruhunun iç cebinde taşıdığın hayallerin hep mutluluk getirsin sana ve sevdiklerine.Emeğine yureğine sağlık.

  25 Nisan 2017 , 18:06
 • MaYaA cevap

  Yuregine saglik abicim bu guzel sozleri gercekten hakeden bir kelebek o sozler bile kifayetsiz kalmiss harikaa ötesi

  25 Nisan 2017 , 18:09
  • Frida cevap

   MaYaA Balımm çok teşekkür ederimm Canım güzel görüşün için:***

   26 Nisan 2017 , 00:23
 • CanKiz cevap

  Yuregi guzel insanlarin guzel gorusleri olurmus bu kadar duygusal bir bakis icin sizi kutluyor ve sunucunuza geldigm gunden beri saygi sevgi cercevesinde verilen emeklerin devamini diliyor ve tebrik ediyorum yolunuz acik olsun tebrikler.

  25 Nisan 2017 , 18:15
 • admin cevap

  Herkese teşekkürler varlığınızla onurlandırdığınız için.

  25 Nisan 2017 , 23:26
 • Frida cevap

  Ruhunuzun saydam beyaz odalarından dökülüp gönlüme yayılan sözcükleriniz kalbimin melodisine eşlik ederken, ömrümün tüm zamanlarını gönlünüzün her bir hücresine tek tek asıyorum..Varlığınızla dolu bütün anlara şükürler olsun..

  26 Nisan 2017 , 00:15
 • RehBeR cevap

  her safhasına anlam yüklediğimiz sevgiyi klavyeden sohbet odalarına dökerken ki samimiyetin hoşluğu gibi gerçekci sözleriniz çok yerinde olmuş teşekkür ederiz sohbetlere dair yaklaşımlarınız için

  26 Nisan 2017 , 20:24

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir