BLOG Son Yazılar

IRCForumlari Sohbet

Ülkemizde ve dünyada irc sohbet forumları hatırı sayılır bir öneme sahiptir. Bildiğiniz gibi sanal alemde en çok kullanılan sitelerden biri de forum siteleridir. Forum, bilgi paylaşımı yapabileceğiniz,fikir alış verişinde bulunabileceğiniz, yeni bilgiler edinebileceğiniz çok geniş ve eğlenceli bir platformdur. Hemen hemen güncel her konu hakkında; Sevdiğiniz sözler, yeni filmler, moda trendleri, şarkılar ve daha bir çok konuda paylaşımlar yapabilirsiniz. Yardım isteyebilir, yardım isteyenlere bilginiz dahilinde yardım sunabilirsiniz. Günümüzde bir çok IRC sunucusu, forum sitelerini de oluşturmuş durumda.
www.mevsim.org da siz değerli forum severler için www.sohbetforumlari.net sitesini kurarak kullanıcılarının vakitlerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlamayı amaçlamıştır.
Bir sunucunun, duyurularını ilettiği, kullanıcılarının fikirlerini aldığı, çeşitli anketler ve oyunlar sunduğu forumlar, irc sunucularının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sizler de forum kanalımıza uğrayarak bu eğlenceli dünyaya adım atabilirsiniz. İyi eğlenceler.

2 views kez okundu

4 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

 • 09/28/2017 / 09:59
  Eowyn

  En güncel konularda güzel paylaşımların yapıldığı Sevgili Minikçe nin önderliğinde harika bir forum sitesidir. Bu eğlenceye siz de katılın.

 • 09/28/2017 / 16:30
  Minikçe

  sevgili i Eowyn çok tşk ler paylaşımın için.. tüm forum donanımı olan forumdaşları bekliyorum…Gelin ve görün diyorum 🙂
  Sevgiler

 • 09/28/2017 / 19:08
  JudeL

  MinikÇe mm forum senin sayende çok güzelleşti. Yine senin başarılı yönetiminde hakettiği yere geleceğine inanıyorum. Emeğine yüreğine sağlık Balım :**

 • 09/28/2017 / 23:24
  FIRAT

  ircforumlari, ircd hakkında genel olarak hem yapısı ve işleyişi bakımından bir çok bilgiye ev sahipliği yapmakta olan ekibine vede üyelerine sonsuz tşkler. Gerek sohbet gerekse chat paylaşımları olmak üzere IRCd dünyasıda iyi bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Elbette sadece sohbet,chat paylaşımları değil aklınıza ve gerçek hayatın tüm bilinçaltı evrelerini içinde bulunduran siz değerli sosyal ağ kullanıcılarına elinizin altında bulunan bir sözlük olduğunu söylemeliyiz. Hem paylaşımlarda bulunmak hemde hiç tanımadığınız kişilerle sanki yıllardır tanışıyormuş gibi, samimi insanları içinde bulunduran tek sohbet platformudur. İster sohbet ister chat isterseniz radyo dinleyebilir ve o an içinde bulunduğunuz ruh haline göre paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Eğer sizde Ekibine katılmak isterseniz forum sorumlusu olan Minikçe arkadaşımızdan yardım alabilirsiniz.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.