Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Kelebek Sohbet

Akşamdan kalma acılar taşıyorum yarınsız sabahlara. Haritanın yırtılan yüzüydün içimdeki vatansız topraklarda. Yerçekimsiz bir zamanın izafiyetinde dokunmak isterdim yüreğine.  Oluk oluk, çoğul yalnızlık akan ruhumun dipsiz karanlığından gelen, Eflatun sesli bir kelebeğin sohbeti eşlik ediyor geceme. Tanrının laneti olmalı beynimin labirentlerinde kayboluşum. Köpek gibi havlıyor içimdeki acılar. Bir damla aydınlık için, Gecenin şah damarını kesmek istiyor sırtımda taşıdığım yarasa sürüsü. Damarlarıma taşıdığın acıları betimliyorum ağlayan gökyüzü depremleri altında.

Yazı EUPHRAT Tarafından 19.05.2017 Tarih, Saat 12:30 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Kelebek Sohbet” için 2 cevap

  1. deStiny dedi ki:

    Acılarınızın kısa sureli olmasını dileyerek huzurlu mutlu gunler diliyorum admin kaleminize sağlık…

  2. RehBeR dedi ki:

    “yavaş yavaş ölüyoruz” dedi; kaplumbağa. haklısın! dedi; “kelebek”, ne uzun bir gün… Acımtırak duyguların, kelimelere dökülmüş halini, çok güzel kalemlemişsin. emeğine sağlık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.