Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Kültürel Sohbet

Geçmişten günümüze süregelen maddi ve manevi bütün değerlerimizdir kültür. Toplumu bir arada tutan ve birlik beraberlik duygularını güçlendiren en önemli unsurların başında kültürel değerlerimiz gelir. Bizi ortak paydada birleştiren, toplum olmanın bilincini aşılayan kültür miraslarına sahip çıkmamız, yaşatmak için de elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Özellikle genç nesillerin manevi kültür zenginliklerini öğrenmeleri için sohbet muhabbet ortamları oluşturmak, sosyal etkileşim kurmanın en faydalı yollarından bir tanesidir. Çünkü kültür öğrenme ile kazanılır ve nesilden nesile bu yolla aktarılır. Sohbet etmenin bütünleştirici özelliği ile uyum ve ahenk içerisinde, ideal bir toplum olma yolunda hızla ilerleyebiliriz. Millet olarak bir çok kültür zenginliğini içinde barındıran bizler, değerlerimize sahip çıkmalı ve hoşgörüyle yoğurduğumuz ülkemizi geleceğe en iyi şekilde taşımalıyız.

Yazı JudeL Tarafından 28.07.2017 Tarih, Saat 12:22 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Kültürel Sohbet” için 2 cevap

  1. RehBeR dedi ki:

    kültürel zenginlikleri olanlar manevi değerleri her zaman ön planda tutar. tabi bunun farkında bilincinde olan toplumun bireyleri arasında kültürel sohbet bağlarıda çok güçlüdür. günümüzden bakınca kültürel değerleri bozulmuş yozlaşmış halde tüketme toplumuna doğru ilerliyoruz. emeğinize sağlık.

  2. JudeL dedi ki:

    Bazı değerlerde yozlaşmalar olsa da, dünya geneline bakacak olursak, bizim ülkemizin kültürel bağlarının ne kadar güçlü olduğunu görebiliriz. Teşekkürler yorumunuz için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.