Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
miRC Alem Sohbet

Sohbet etmek, hayatın alelade bir parçası gibi görünse de; Sohbet ciddi anlamda bir sanattır. Hele ki birilerinin yaşamına etki ediyorsanız ve de bir parça değer katıyorsanız seçtiğiniz her kelimeye dikkat etmek zorundasınız. Ne dediğin ile ne demek istediğin arasındaki o ince çizgiyi kırmadan, cümleleri seçerek yapılan muhabbetler çok daha anlamlı ve etkili olacaktır. Günümüzde sohbet siteleri, farklı kişilik yapısına sahip yüzlerce insanın muhabbet ettiği popüler mekanlar haline gelmiştir. Hatta günlük hayatımızda karşımıza çıkma olasılığı çok düşük olan insanlarla tanışma ve sohbet edebilme şansına sahip oluyoruz. Mobil, miRC, web gibi bir çok imkanın olduğu chat sitelerinde sohbet ederken, nasıl olsa burası sanal alem diye düşünerek hareket etmek en büyük yanılgımız olacaktır. Çünkü karşımızda bulunan herkes bizim gibi insan ve sadece bu sebepten bile saygıyı hakediyor. mevsim.Org ve nehir.org ailesi olarak saygı ve güveni her zaman ön planda tutmaya ve keyifli bir chat ortamı sağlamaya özen gösteriyoruz. Sohbetin en önemli unsurunu, ’empati’ yi unutmadan eğlenceli ve yararlı sohbetler dileriz.

Yazı JudeL Tarafından 29.07.2017 Tarih, Saat 9:54 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“miRC Alem Sohbet” için 2 cevap

  1. RehBeR dedi ki:

    bu sohbet platformunda sohbet etmek bir ayrıcalık seviyeli ve hoş bir ortam olması da tercih sebebi.. emeği geçenlere teşekkürler.

  2. JudeL dedi ki:

    Bu güzel ortam için Sevgili Fırat’a kendi adıma da çok teşekkür ederim. Mevsim.Org da olduğum için çok mutluyum. Yorumunuz için teşekkürler RehBeR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.