miRC Alem Sohbet

miRC Alem Sohbet

Sohbet etmek, hayatın alelade bir parçası gibi görünse de; Sohbet ciddi anlamda bir sanattır. Hele ki birilerinin yaşamına etki ediyorsanız ve de bir parça değer katıyorsanız seçtiğiniz her kelimeye dikkat etmek zorundasınız. Ne dediğin ile ne demek istediğin arasındaki o ince çizgiyi kırmadan, cümleleri seçerek yapılan muhabbetler çok daha anlamlı ve etkili olacaktır. Günümüzde sohbet siteleri, farklı kişilik yapısına sahip yüzlerce insanın muhabbet ettiği popüler mekanlar haline gelmiştir. Hatta günlük hayatımızda karşımıza çıkma olasılığı çok düşük olan insanlarla tanışma ve sohbet edebilme şansına sahip oluyoruz. Mobil, miRC, web gibi bir çok imkanın olduğu chat sitelerinde sohbet ederken, nasıl olsa burası sanal alem diye düşünerek hareket etmek en büyük yanılgımız olacaktır. Çünkü karşımızda bulunan herkes bizim gibi insan ve sadece bu sebepten bile saygıyı hakediyor. mevsim.Org ve nehir.org ailesi olarak saygı ve güveni her zaman ön planda tutmaya ve keyifli bir chat ortamı sağlamaya özen gösteriyoruz. Sohbetin en önemli unsurunu, ’empati’ yi unutmadan eğlenceli ve yararlı sohbetler dileriz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • RehBeR cevap

    bu sohbet platformunda sohbet etmek bir ayrıcalık seviyeli ve hoş bir ortam olması da tercih sebebi.. emeği geçenlere teşekkürler.

    31 Temmuz 2017 , 03:08
  • JudeL cevap

    Bu güzel ortam için Sevgili Fırat’a kendi adıma da çok teşekkür ederim. Mevsim.Org da olduğum için çok mutluyum. Yorumunuz için teşekkürler RehBeR.

    31 Temmuz 2017 , 09:33

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir