BLOG Son Yazılar

Mobil Dini Sohbet

sohbet sitesi

Mobil Dini Sohbet

sohbet

Her kültürden her insandan vede her canlıdan herkes teknolojik devrimden nasibini aldığı gibi dinimiz olan islam teknolojik evrenden nasibini almış görünüyor. Şöyleki tablet bilgisayarlar vede en önemlisi cep telefonları başta olmak üzere her türlü dijital ortamda hertürlü bilgiye sahip olabileceğimiz internet ağ sistemine sahibiz. Bu nedenle islam dini tebliglerinde her türlü ortamı ve en önemlisi sosyal medya devrimini en iyi biçimde kullanıldığını görüyoruz.

sohbet

Bizler ircd dünyası çatısı altında’da islam dinini en iyi biçimde vede güncel bilgiler ışığında siz din kardeşlerimizi bekliyoruz. Mevsim Sohbet çatısı altında #islam kanalı olarak dini bilgilere kültürlere inanışlara en hızlı biçimde bilgilere ulaşabilir ve bunları arkadaşlarımız ile tartışabilir bilgi ve beyin fırtınası şeklinde en iyi biçimde dini sohbet olarak hasbihal edebilirsiniz. Elbette yaklaşan onbir ayın sultanı ramazı şerif geliyor, dinimizi en iyi biçimde anlamak ve ibadetimizi en iyi biçimde idame etmek için #islam kanalı çatısı altında birleşip ramazanı şerifi en iyi biçimde karşılamak istiyoruz ve bunu siz değerli dostlarımız ile birlikte yapacağımızdan eminiz.

sohbet

İçinde bulunduğumuz platform sadece dini sohbet olarak değil, kültürel ve en iyi biçimde sohbet edebileceğiniz oyun oynayabileceğiniz vede en kaliteli dj’ler ile birlikte #radyo kanalında en guncel müzikleri dinleme ve dinlerkende yeni arkadaşlarla tanısma imkanı bulabilirsiniz şimdiden herkesin ve tüm islam aleminin ramazanı şerifi hayırlara vesile olmasını dileriz.

2 views kez okundu

1 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

  • 05/07/2018 / 12:23
    CeReN

    ailesinin ve tum dostlarimizin ramazani serifi mubarek olsun der dini ve mevsimli sohbetler dilerim.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.