BLOG Son Yazılar

Mobil İzmir Sohbet

Www.Mevsim.org İzmir Mobil Sohbet

Türkiye`nin en çok konuşulan konuşturan kenti olan İzmir bir çok yönüyle övgüyü hak eden en güzel şehirlerimizden bir tanesidir. Güzel kızları, kumrusu, zeybek havası, çiğdemi, Kemeraltı, Kordonboyu`yla Victor Hugo`nun da dediği gibi “İzmir bir prensestir.” izmir`in insanlarının ne denli sıcak kanlı ve yardımsever olduğunu düşünürsek sohbetlerinin ve muhabbetlerinin de bir o kadar keyifli olduğunu söyleyebiliriz.

Yüzyıllardır Anadolu`nun dünyaya açılan penceresi olan İzmir`in güzel insanlarını www.mevsim.org sunucumuz çatısı altında bir araya getirmeyi amaçladık ve bunun için de siz değerli İzmirlilerin hoş sohbet edebilecekleri bir platform oluşturduk. Neşeli, şen şakrak muhabbetlerin, eğlenceli oyunların, keyifli müziklerin adresi sitemize ulaşabilmek için bir çok yolunuz var. Bilgisayardan web veya mirc kullanarak, akıllı telefonlar, tabletlerden Online mobil sohbet girişinden kolaylıkla bağlanabilirsiniz.
İzmirli olmak herkesten daha sosyal ve daha samimi olmaktır. Siz de sıcak bir sohbet ortamında sosyalleşmenin keyfini çıkarmak için sunucumuza bağlanın ve kaliteli mekanımızda yerinizi alın. Tüm İzmirlileri bekleriz. Keyifli sohbetler hoş muhabbetler dileriz.

1 views kez okundu

2 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

  • 09/25/2017 / 09:44
    FIRAT

    Güzel vatanımızın en güzel ve yaşanabilir şehirlerinden biri olan izmir, gerek yerleşim gerek konumu gerekse tatil beldesi olması insanları kendisine hayran bırakmayor. Sıcak kanlı insanları entellektüel toplumun en belirgin örneklerinden biridir izmir. İzmir halkını biribiriyle buluşturmak adına sohbet ailesine sonsuz tşklerimizi sunarız. böylesine bir vizyona ve misyonu üstlendiği için. izmir halkını izmir sohbet çatısı altında buluşturmaya davet ediyoruz.

  • 09/28/2017 / 10:02
    JudeL

    Değerli yorumunuz için Teşekkürler.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.