Sohbet Odaları Sohbet Odaları Mobil Chat Platformu

Muhtesem Kadin

Muhtesem Kadin

Yonetmen: Sebastián Lelio
Senaryo: Sebastián Lelio, Gonzalo Maza
Yapimci: Eduardo Castro, Jonas Dornbach

Genc ve yetenekli trans sarkici Marina Vidal (Daniela Vega), ayni zamanda garsonluk yaparak hayatini surdurmektedir. Kendisinden 20 yas buyuk sevgilisi Orlando (Francisco Reyes) ile mutlu bir birlikteligi vardir. Marina’nin dogum gununu kutladiklari aksam Orlando fenalasir ve hastanede hayatini kaybeder. Kanun guclerinin ve Orlando’nun ailesinin supheleri Marina’ya cevrilirken, genc kadin sevdigi insani kaybetmenin ve toplumun her katmaninda karsilastigi 2. sinif insan muamelesinin yukunu omuzlamak durumunda kalacaktir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 355 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org