BLOG Son Yazılar

Mynet Sohbet Yaşam

Hayatın hepimize sunduğu denge bütünlüğü içinde doğuyoruz, nefes alıyoruz ve kaçınılmaz son, ölümü tadıyoruz. Farklı suretlerde, farklı yaşam tarzlarında, ayrı yollarda yürüsek de herkes aynı aslında. Yalnızlıklar, kederler, hüzünler, sevinçler hep aynı. Herkes bir bilmece gibi kendi dünyasında. Kimileri anlatır, kimileri susar. Nihayetinde her insan kendi labirentinde çıkış yollarını bulmak için çaba harcar. Kimi aşkın peşinde, kimi huzurun,mutluluğun, kimi de paranın. Herkesin kendi benliğine örttüğü örtü farklı. Avuçlarındaki yaralar, gönlündeki kırıklar aynı olsa da çare bulma yöntemleri farklı. Bazıları yaralarını başka biriyle sarmaya çabalarken bazıları da kendi kabuğunun içinde gözyaşlarından merhem akıtır acılarına.
Mekan neresi olursa olsun; evin bir köşesi, bir bahçe veya bilgisayar ekranına yansıyan, mevsim.Org gibi mynet gibi sohbet ortamları, huzurlu muhabbetler hayatın karmaşasından uzaklaşıp nefes aldığımız zamanlardır. Doyumsuz bir sohbet, demli bir çaydan arta kalanlardır bazen yaşamak.

1 views kez okundu

3 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

 • 05/12/2017 / 23:17
  deStiny

  Hayatta hep huzurlu ve mutlu kalman dileğiyle emeğine sağlık Frida’cığım…

  • 05/12/2017 / 23:35
   Frida

   deStiny Canım benim teşekkür ederim Sen de Hep mutlu kal..

 • 05/13/2017 / 14:34
  RehBeR

  Yaşamak, yaşadığının farkında olmak.. hangi suretle olursa olsun yinede varız diyebilmekdir yaşamak.. sohbet tadında güzel bir paylaşım emeğinize sağlık

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.