Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Oyun ve Sohbet

Son günlerde anlıyorum ki içimden geçenlerin bir karşılığı yok. Kendi kendime oynadığım oyunların labirentinde tek başıma dönüp duruyorum. Hayat bir oyun ya hani, acımasız kurallarına mahkum olduğumuz. Küçük bir kural hatasında bizi yerle bir edip, saf dışı bırakacak kadar anlamsız bir oyun. Kimi zaman kendimi, kül misali bir rolde buluyorum ufacık esintide atılacak. Baştan yanlış iliklenmiş düğmelerin zihnimde bıraktığı döngüsel karmaşanın girdabında boğulmakan yoruldum. Aklımın kalbime olan nefretini gitgide işkenceye dönüştüren saçma sapan kurallar silsilesi. Bilmiyorum hangi sohbetin (PH) değeri dinlendirir ruhumdaki umursanmazlik hissini..Anladım ki; Ne gidebilmek, ne de kalabilmekmiş marifet. Bir oyunun içinde tutunabilmekmiş asıl cesaret.

Yazı JudeL Tarafından 17.07.2017 Tarih, Saat 2:57 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Oyun ve Sohbet” için 2 cevap

  1. RehBeR dedi ki:

    Bütün oyunlar kaybeden ve kazanan üstüne kurulmuşken oyun diyerek masum göstermekde insana has bir duygu. Kaybeden herkes üzülür, o halde oyun sohbet de berabere kalmak temennisi ile.. Emeğinize sağlık..

  2. JudeL dedi ki:

    Oyun ve sohbette hep beraber )) Teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.