Penis BeyazLatma Nedir?

Penis BeyazLatma Nedir?

Vajina beyazlatma cilginliginin ardindan patlak veren penis beyazlatma furyasi konusunda plastik cerrahlar uyariyor.Lazer, asit ve kimyasal kullanimini gerekli kilan bu genital guzellestirme operasyonu, erkekleri yanik, yara, ciltte gerilme ya da basta dusunduklerinin tam tersi bir sonucla; daha koyu renk ya da benekli bir cinsel organla karsi karsiya birakabilir.Genital prosedurler konusunda uzman olan Italyan plastik cerrah Massimiliano Brambille, AFP ajansina verdigi demecte, “Gerekli olmadigi durumlarda uygulanmamali diye dusunuyorum” dedi. Brambille, beyazlatma icin kullanilan malzemelerin cok agresif oldugunu belirtirken, “Beyazlatma cok dikkat ettigim hususlardan biri” ifadesini kullandi.
Bu ay basinda Tayland’in baskenti Bangkok’taki bir klinik, islemi uygulamaya basladiklarindan bu yana sadece alti ay icerisinde ayda 100 erkegin penis beyazlatma operasyonu yaptirdigini aciklamisti.

Fransa’nin Lyon kentinden plastik cerrah Fabien Boucher de genital beyazlatma furyasini “toplumun pornografiklesmesine” bagliyor. Boucher’e gore; penisin vucudun geri kalanindan daha koyu renk olmasi gayet normal.
Boucher’in vurguladigi bir baska konu ise penis beyazlatmada kullanilan lazer ve kimyasallara yonelik cok az bilimsel arastirma bulunmasi. Boucher, “Penis derisi, yuz ya da vucuttaki deriden farkli. Ince bir deri ve henuz tam olarak nasil reaksiyon gosterecegini bilmiyoruz” dedi.
Tayland Saglik Bakani da prosedure iliskin uyarida bulunarak, “Tahrise ya da enfeksiyona yok acabilir, hatta cinsel tatmin ve uremeye tehdit olusturabilir” ifadelerini kullandi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 277 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com