Sohbet Odaları Sohbet Odaları Mobil Chat Platformu

Radyo temaları WordPress

Artık radyo sitesi olan arkadaşların uğrak yeri olmakla beraber, sizlere sitenizin hazırlanışı ve sizlere ücretsiz olarak sunulan bu radyo temalarını kullanabilir, ve sevdiğiniz arkadaşlarınız ile paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yayınlanacak olan bu Radyo teması /php scripttir. Sağlam kodlaması ile radyo siteleri içerisinde ideal olarak kullanılmaktadır. Her fonksiyonu düzgün çalışmakla beraber Türkçe dil kodlaması ile radyo siteleri için harika bir tasarımdır. Bu radyo scriptini kuramayanlar için #Webmaster kanalımızda destek ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Kullanımı : Rar halindeki dosyayı indirip masa üstüne çıkarın, dikkat etmeniz gereken husus ise, bazı rardan çıkardığınız klasöre dikkat etmeniz olacaktır. Yani /tema/tema olarak klasör olmamasına dikkat etmeniz olacaktır. Tema dosyasının ana dizinini /puplic_html Anadizine atmanız Şeklinde olmalıdır. Artık Scriptinizi MySql bağlantınızı, sql dosyanızı php import ederek temanızı kullanıma başlayabilirsiniz.

Radyo Scripti indir

Eğer tema ile problem yaşarsanız sizleri ücretsiz destek olan kanalımız #webmaster kanalını ziyaret etmenizi isteriz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 406 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. cenk

    01/24/2019 at 01:33

    admin paneli kullanıcı adı ve şifre hata veriyor

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org