BLOG Son Yazılar

RadyoTime

RadyoTime

sohbet

www.mevsim.org sohbet sunucusu olarak ilklere imza atmaya devam ediyorus. Sunucumuz uzerinde global kanal olarak kullanmis oldugumuz #radyo muz disinda global olmayan ama herkesin giris yapabilecegi bir diger radyomuz yayin hayatina gecmis bulunmaktadir. Bu radyomuzun ismi #RadyoTime dir ve buraya giris yapmak icin sunucumuza girdikden sonra /j Radyotime veya list yaparak girislerinizi yapabilmektesiniz.Bir sohbet sunucusu icinde iki ayri radyo ve her radyoda farkli djler ile hos vakitler gecirebilir isteklerde bulunabilir isterseniz canli yayinlara konuk olabilirsiniz.

sohbet

RadyoTime radyomuzun yonetim kadrosunda ilk basi Okan nickli arkadasimiz cekmektedir. Yani yeni radyomuzun founderi odur. Bunun icinde yine yonetimdeki arkadaslarimizdan Bogus BeLLa nickli arkadaslarimiz sop pozisyonunda olmaktalar ve yeni djleri eklemek icin yardimci olmaktadirlar. Eger sizlerde yeni radyomuzun yonetimi icinde olmak isterseniz sop veya founder arkadasimizla goruserek Radyotime icinde yayin hayatiniza baslayabilirsiniz.

Www.mevsim.org sohbet sunucumuzda #radyotime olarak yayin alan yeni radyomuzda dj olabilir ve hos muzikli saatler gecirebilirsiniz. Mobil uzerindende dinlenen radyomuzda bulundugunuz her ortamda hos vakitler gecirebilir dj olabilir canli yayinlara konuk olabilir isteklerde bulunabilirsiniz.

143 views kez okundu

3 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

 • 04/02/2018 / 11:29
  Okan

  Ailesi olarakdan oluşturmuş olduğumuz sağlam zeminden ilerleyerek dahada büyüme aşamasına geldiğimiz şu günlerde ve değerli kullanıcılarımızın daha rahat güvenli huzurlu ve de kulaklara dahada güzel hitap etmek adına kurmuş olduğumuz, Yep yeni, Radyo Portalımız Ailesi ile birbirinden profesyonel renkli programcılarımız ile siz değerli Arkadaşlarımıza dostlarımıza misafirlerimize ve dinleyicilerimize yep yeni şarkılar ile ve sizlerin istekleri üzerine beğenileriniz doğrultusunda hizmet vermekten oldukça, Mutluyuz bizler kocaman biz aileyiz Ailesi adına bizlere bu fırsatı veren başta yönetime ve bize kulak veren destekleyen tüm yüreği güzel siz değerli dostlarımıza sonsuz Teşekkürediyoruz.

  • 04/02/2018 / 11:30
   CeReN

   #Radyotime hayirli ugurlu olsun insAllah

   • 04/02/2018 / 11:31
    Okan

    Amin cümlemize inşaallah çok teşekkürederiyoz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.