Sohbet Odaları Sohbet Odaları Mobil Chat Platformu

Ramazan Diyeti

Müslüman aleminin ve 11 ayın sultanı olan ramazan ayı tüm insanlığa huzur adalet özgürlük ve sağlık getirmesini dilerim. Ramazan ayı sadece aç kalmakla geçirilmemeli bununla beraber nefsi kontrol altına alma ve elbette beslenme konusunda daha dikkatli olunmalıdır. Bunun için uzman doktorlar özelliklede iftar saatlerinde dengeli ve sağlıklı beslenme konusunda uyarılarda bulunmaktadır. Bizlerde uzman doktorların diyet programını görmek ve uygulamak istiyorsanız sohbet linke tıklayıp #islam kanalında bulunan programa katılabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 356 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org