Sandik

Sandik

Yonetmen: H. Mucahit Pehlivan
Senaryo: H. Mucahit Pehlivan, Busra Ak
Yapimci: H. Mucahit Pehlivan

Sehirden oldukca uzak daglarin, kanyonlarin, nehirlerin cevreledigi doga harikasi bir bolgede yer alan sirin bir koy olan Turan koyunun kaderi bir sabah koy uzerinde ucmaya baslayan ve nereden, kim tarafindan kontrol edildigi anlasilamayan helikopterlerin tasidigi sandiklari bolgeye birakmasiyla degisecektir. Sandik’in icinden cikan ve kendi iclerinde bir hiyerarsiye sahip genleri ile oynanmis sulukler tum bolgeyi gercek bir kaos’a surukleyerek, halkin icinden cikilamaz bir kabusla yuzyuze gelmelerini saglayacaktir. Ofkesini ve siddet duygusunu kontrol edemeyen hastalanmislar ve hayatta kalmaya calisanlar olarak ikiye ayrilan koyde taraflar arasindaki yogun mucadele surerken, koye gelmek zorunda kalan 6 kisilik arkadas grubu ise tum bu karmasanin tam ortasinda kalacaklardir. Ve sonu gelmeyen korku baslayacaktir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 306 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com