BLOG Son Yazılar

Seks Ve Sohbet

Seks Ve Sohbet

Acikcasi bu makaleye nasil basliyacagima ilk basta tam karar veremedim. Sonra dusundum ki insan sohbet etmedigi tanimadigi ve istemedigi bir kisi ile cinsel bisiler yasayamas yada yasiyoda bunu sadece ihtiyac karsilama olarak gorebilir. Örnek vericek olursak hayat kadinlari ile birlikte olan kisiler bunu duygusal anlamda degilde sadece o anki ihtiyacini ve tatminligini karsilamak amacli yasamis olabilir. Lakin gercekden istedigi duygular hissettigi kisi ile isde sohbet etmeden onu tanimadan ve istemeden cinsellik yasayamaz. Bu sebepleri dusunerek sohbet sunucumuzda sohbet ederek ve tanimis oldugunuz kisi ile duygusal bir bag kurarak cinsellik yasama sansi verilmektedir.

Guzel sozler guzel kelimeler ilgi ve alaka kadinlar icin cinsellikden daha bir on plandadir. Onlari yumusatmanin ve ilgisini size karsi vermesinin en onde gelen sebepleri budur. İlgisiz kalan kadin size karsi pek bir sey hissetmeyecek hatta sizi normal insanlarin oldugu yere koyacaktir. Eger hoslanmis oldugunuz bir bayanla cinsel bir seyler yasamayi dusunuyorsaniz oncelik olarak o bayanin ruhunu oksamaniz gerekmektedir. Ondan sonrasi zaten yavas yavas gelecektir.İnsanlarin birbirlerini tanimasini saglamak ve ister cinsel anlamda ister dost arkadaslik anlaminda yakinlasmalar saglamak icin acilmis olan mevsim.org da aramis oldugunuz her turlu kisi ile karsilasabilecek ve guzel sohbetlere adım atabileceksiniz.

WWw.mevsim.org sohbet sunucusu olarak seks ve sohbet seks sohbetleri seks ve mobil sohbet seks mobil sohbet isimleri altinda sizlere hos sohbetler dileriz.

3 views kez okundu

2 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

 • 04/10/2018 / 11:04
  berke

  Bireysel ve içgüdüsel olarak seks dürtülerimizin hayatımızın her alanınnda yakamzıdan düşmüyor, bu bazen sokakta yürüyüş yaparken alışveriş yaparken veya herhangi bi alanda yeterki karşı cinse duyulan hazzın hormonsal bir yansıması olsun. biz insanlar bu durumuda özetleyerek seks adı altında karşı cinsle birleşiminde duyulan hazzın ortan bireşimidir. platformu bizlere bu imkanı ve bu ortağı sağladığı için birbirinden güzel bayanlarla sohbet imkanı sağladığı içi tekrar tekrar tşk ederiz

  • 04/10/2018 / 11:06
   CeReN

   Yorum icin tşkler berke bey : )

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.