Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Sohbet Bizim Mekan

Ne zaman aklımızdan güzel şeyler geçirsek, çoğu zaman hayatın önümüze çıkardığı duvarlara çarpıyoruz. Aklımızı sakinleştirip kalbimizi dinlendirdiğimizde o duvarları aşma yollarını daha rahat bulabiliriz. Ruhumuzun sükunetini dost mekanlarının dinlendirici sohbetlerine bırakıp daha olgun, daha sağlıklı bir beyin ve yürekle yolumuza devam edebiliriz. Bizimdir diyebildiğimiz mekanların samimi ve dostane muhabbetleri, büyüleyici ve iyileştirici gücüyle bize cesaret ve güç verecektir. Günün karmaşası, zamanın sonsuzluğu içindeki telaşlarımız, acele ettiğimiz her şey, bir türlü yıkamadığımız duvarlarımız; sadece, sabrın ve erdemli olmanın gücüyle bir bir devrilecektir. Bizim yapacağımız tek şey beklemek. Beklerken de anlık zevkleri yaşayabilme sanatını öğrenmek kendimize yapabileceğimiz en büyük iyiliklerden biridir. Bir çiçeğin kokusunu duymak, bir kuşun özgürlüğe kanat çırpışını izlemek, yağmur damlalarının yüzümüze düştüğünü hissetmek, güzel bir kitaptan bir kaç cümle okumak.. Hayatın tadının farkında olmak, aldığımız her nefesin hakkını verebilmektir yaşamak.

Yazı JudeL Tarafından 16.07.2017 Tarih, Saat 8:32 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Sohbet Bizim Mekan” için 2 cevap

  1. RehBeR dedi ki:

    Değilmi ki yaşamak demek nefes almak.. bizimmekan diyerek aynı paydada sohbet etmek.. mutluluğu herkesle paylaşabilirken hüznü sadece dostlarla bölebilmek.. Doğru cümleleri telaffuz etmişsiniz.. Emeğinize sağlık..

  2. JudeL dedi ki:

    Bizim mekanımız mevsim.org da nice hüzün ve sevinçleri paylaşmak dileğiyle RehBeR. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.