Sohbet Odaları Sohbet Odaları Mobil Chat Platformu

Sohbet için uyarlanabilir Tema

Sizlere makaleme başlamadan önce, önceki yazılarımda bahsettiğim gibi kesinlikle sohbet tema kurulumunda yardım etmek ücretsizdir. Bu tema Türkçe karakter kodlaması ve seo bazından üretkendir. Kendi çapında sohbet kullanıcıları için sade görünüme sahiptir. Yeni eklenen konuları slayt gösterisi ile Anasayfa kullanışlıdır. Kesinlikle sohbet teması ücretsizdir Tema üzerinden kimse hak talep edemez.

Kullanımı : Rar halindeki dosyayı indirip masa üstüne çıkarın, dikkat etmeniz gereken husus ise, bazı rardan çıkardığınız klasöre dikkat etmeniz olacaktır. Yani /tema/tema olarak klasör olmamasına dikkat etmeniz olacaktır. Tema dosyasının ana dizinini /wp-content/themes/Temanız Şeklinde olmalıdır. Artık Worpdress Görünüm/temalar kısmına gelerek temamızı aktif yapın.

Sohbet duyarlı tema

Eğer tema ile problem yaşarsanız sizleri ücretsiz destek olan kanalımız #webmaster kanalını ziyaret etmenizi isteriz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 366 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org