BLOG Son Yazılar

Sohbet kanallarının Enleri

sohbet etme

Sizlere sohbet kanallarımızda en iyi Founder ve En iyi sohbet eden arkadaşlarımızla tanıştırmak istiyorum. Ve burada kesinlikle belirtmek istediğim tek konu ise insanlar buraya nasıl gelirse öle karşılanır mesajını belirtmek istiyorum. Burada kullanılan Rumuzlar ve kayıtlar tamamen Mevsim.org bünyesinde olup, kayıt eden kişiler yada kişi bunları kabul etmiş sayılır.

#Sohbet kanalımızın değişmeyeni olarak bilinen LiSa Tatlılığı ve temiz kalpliliğiyle bilinir. Asla insanları kırmadan sohbet etmenin zeminini hazırlar. ( Not: Asla kızdırmayın karışmam. )

#Chat kanalımızın değişmeyeni olarak bilinen ASeNaT kurban olduğum Allah çenene zeval vermesin çok hassas ve kırılgan kalbi olduğunu söylemek isterim. Umarım damarına basmazsınız olacak şeylerden Mevsim.org mesul değildir.

#Nazlim BERKECAN kanalın en mütevazi insanı diyebilirim. Sohbet sunucusuna giren insanları hoş karşılaması ile bilirim. Ben ne zaman berkecan gibi olacağım diye bir çalışmalarım var yani biraz örnek alabilirim diye bakınıyorum 🙂

#AşkCafe ASiLBEY Bu kadar sessiz sakin sanki bir yerden kuzu geçecek gibi bekliyor 🙂 ama dediğimiz gibi bazen suskunluk bir erdemdir.

#İstanbul Samed Tam profesyonel IRC delisi ben onun yanında suskun kalıyor bazen düşünüyorum Samed sen pillemi çalışıyon anam diyesim geliyor. Ama bir var ki #istanbul kanalının en`leri ve sevilenleri arasındadır.

#Radyo Zinet Bakın bir daha söylüyorum. Bu arkadaşımızı dinliyeceksiniz. Yoksa bu diyarı terk edin. Mevsin.Org`un en iyi Founderi En iyi DJ`yi kırılmaz camdan bir kalbi asla alınmayan bir yüreği var yüreğine sağlık iyi ki varsın 🙂

Ve son olarak FlooD Şenlik değince FlooD ağlarsan derdin varsa gel Doç.Dr.FlooD 🙂 iş başında boş boşuna doktor kanallarını izlemeyin sizlere ücretsiz doktor sunuruyoruz.

114 views kez okundu

4 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

 • 05/26/2018 / 13:59
  Samed

  Güzel düşüncelerini için Cok teşekkür ederim. 🙂

 • 05/26/2018 / 14:01
  FLooD

  Emeğine Sağlık. Çok guzel tespitler.

 • 05/26/2018 / 14:06
  Tugtekin ASiLBEY

  Nickimizin hakkini veriyoruz guzel dusunulmus ellerinize saglik aslinda dusunuldugu gibi degilim ama bende inanamiyorum.kendime

 • 05/27/2018 / 19:00
  LiSa

  Guzel yorumun ve düşüncelerin icin cok tsk ederim abim elimden geldikçe biseyler yapmaya çalışıyorum umarım yapiyorumdur da emeğine sağlık tsk ederim :))

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.