Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

sohbet et

İnsanın kelime anlamı olarak bir diğer ismi bildiğiniz üzere nisyan’dır yani ‘unutan’. İnsanoğlu başına her türlü olumusz olaylar tercihleri veya tercihleri olmayan yapılan sonuçlardan dolayı hayatına olumlu veya olumsuz yön verebilmiştir. Ben ise bu hayatın olumsuzluk kısmı ile ilgilenmeye başlamak isterim, Çünkü çok sevdiğim düşünür Nietzsche tarafından söylenen ‘beni öldürmeyen acı güçlendirir.’ sözlerinden yola çıkarak, hayatımız her alanında nerde olursa olalım her zaman olumsuz olumsuz yönleriyle bir çok olay başımıza gelmektedir. Günümüz teknolojisinde yapay zekalında hayatımıza yavas yavas  girmesi ile birlikte, örneğin; insan gücüne pek ihtiyaç olmayacağı bir yüzyıla doğru ilerlediğimizi söyleyebiliriz,  Konuyu şuraya bağlamak istiyorum, evde, işte tatilde, yolculukta, hatta yatağımızda bile internet ve teknolojinin varlığından bahs edebiliriz, buradan yola çıkarak bizler, Siz değerli internet kullanıcılarına en kronik sorun haline gelen ‘yalnızlık’ sendromuyla birlikte sayısı pekte az olmayan bir insan sirkülasyonu ile karşı karşıya olduğumuzun bilincindeyiz.

sohbet et

Bu perspektiften hareketle Mevsim.Org üzerine almış olan misyonu, iyi olan ve olmayan tüm insanları bir arada tutmak adına yalnızlığın insanlara ne gibi olumsuz yönlerini gösterdiğini hepiniz biliyoruz, Vizyonumuz ise bu yolda oluşabilecek tüm sorunlara göğüs gererek hiç bir maddi menfaat beklemeden siz misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla devam etmekteyiz. Siz kullancılarımızın her türlü ruh haline uygun olarak tasarlanmış Sohbet odaları, Radyo odası, Oyun odaları, Cinsel Odaları,  Mobil sohbet odaları çatısı altında siz değerli ziyaretçileri ağırlamanın bilinci içerisindeyiz. Elbette insanların bir saati diğerine uygun olmayabiliryor, üstte belirttiğim odalar içerisinde ister hiç tanımadığınız biri veya birilerle tanışma sohbet etmme imkanını yakalayabilirsiniz, bir diğer husus insanların metabolizmasal olarak içinde varoluşsal olarak dışa yansıyan cinsel arzu ve istekleri olabiliyor bununla birlikte siz kullanıcılarımız için tamamen bu konulara uygun olan cinselsohbet odasında dilediğiniz kişi ile sohbet edebilir zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Radyo odası içerisinde en yeni albümler yeni sanatçıları dinleme imkanına ve profesyönel radyo ekibi ile birlikte müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

mobil chat

Bir çok oyun odaları ile zamanın nasıl geçtiğine anlam veremeyeceksiniz, islam oyun odası ile birlikte dinimizi birde bu taraftan bilmeye ve bildiklerinizi tekrardan gözden geçirmeye başlayacaksınız. kelime oyun kanalı ile birlikte karıştırılmış kelime harflerinden yola çıkarak çıkan sözcüğü kim en hızlı bir şekilde düzelebilecek, ve elbette klavye oyun odası klavyenize ne kadar guveniyorsunuz klavye kanalına girerek bunu test edebilirsiniz. Sizde bizimle çalışmak isterseniz mevsim sohbet girişine tıklayarak çıkan odalardan /j #webmaster kanalına giriş yaparak yönetici konumunda olan arkadaşlarımızdan gerekli yardımları alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 269 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. Sofia

    02/16/2018 at 15:48

    herkes o kadsr sicak kanli ve seviyeli ki insan kendini yillardir bu ortamdaymis gibi hissediyor. Tesekkurler..

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.sekershell.com