BLOG Son Yazılar

sohbet sorunları

Sohbet odalarında veya chat sitelerinde dolaşırken dikkat etmeniz gereken bir kaç konu hakkında siz değerli kullanıcılarımızı uyarmak ve buna göre sizleri en güvenilir sohbet sitelerinde nasıl chat yapmanız gerektiği konusunda tavsiyelerim olacak

sohbet ederken yapmanız gereken ilk şey kimseye fazla güvenmeme konusundaki hal ve hareketleriniz. Telefon numarası veya herhangi bir iletişim adresinizi vermeden önce karşınızdaki kişiyi tam anlamıyla tanımadan asla ama asla özel iletişim bilgilerinizi vermemektir.

sohbet sistemleri mirc tabanlı olduğu için belirlediğiniz nick şifrenizi asla kimseyle paylaşmamanız gerekir. Özellikle mobil sohbet uygulamalarını cep telefonlarınıza indirirken virüslü olmadığına dikkat etmeniz gerekir. sohbet sorunlarınız için lütfen siteye giriş yaparak #operhelp kanalını ziyaret ediniz.

36 views kez okundu

1 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

  • 01/13/2019 / 02:40
    Mercanj

    Bilgileriniz icin tsk ederim. Boyle tanimadigimiz ortamlarda ozellikle sanal da kimseye guvenmemeliyiz emin olmadan haklisiniz emegi gecen herkeze tskler kaliteli muhabbet var icerde tavsiye ederim.

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.