Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Sohbet ve Yalnızlık

Son derece gururlu insanlar susmayı ve yalnızlığı sever. Artık o güzel sohbetinde kelebekler uçuşmaz. Yine samimidir duyguları ama muhabbetinde o kendini bırakmışlık o güven yoktur artık. Bu yolculukta ondan, yepyeni ” BEN ” meydana gelmesi için zorluklara, sancılara hazır olması gerekli belki de. Hayat kocaman tabaklı bir yemekse eğer içindeki “Kırgınlıklar, kızgınlıklar, kaygı ve endişeler mi? Yoksa aşk, inanç, huzur ve ahenk mi olsun ?”

Yazı JudeL Tarafından 05.08.2017 Tarih, Saat 1:18 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Sohbet ve Yalnızlık” için 5 cevap

 1. Minikçe dedi ki:

  Bence ; Aşk, inanç, huzur ve ahenk 🙂

 2. JudeL dedi ki:

  MinikÇe bence de canım (: Emeğine yüreğine sağlık çok güzel bir yazı. :***

 3. Minikçe dedi ki:

  tşk ederim)

 4. RehBeR dedi ki:

  o tabak da sanırım sohbet de mutluluk da acı da hüzün de tebessüm de hepsi var. emeğinize sağlık.

 5. JudeL dedi ki:

  Teşekkürler RehBeR, sevgili minikçe nin gönlüne sağlık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.