Sosyal Medya'da Biz! Giriş
icon
icon
Sosyal Hayat ve Sohbet

Yoğun iş temposu, farklı farklı sorumluluklar, hiç hesapta olmayan bir çok etken. Bu kadar yoğunluğun arasında kendimize ayırabildiğimiz kısıtlı bir zaman. Tüm bunlar sosyalleşme ve dialog kurma alanlarının iyice daralmasına neden oluyor. Günden güne sohbet etmekten uzak, asosyal bireyler haline geliyoruz. Bu durumu engellemek ve sosyalleşme ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Sohbet Siteleri bu anlamda en doğru hizmeti verebilmektedir. Ruh halimize, kişilik yapımıza, ilgi alanlarımıza hitap eden insanlarla muhabbet ederek rutinlikten kurulabilir, psikolojik anlamda paylaşımın verdiği rahatlamayı hissedebiliriz.. Sosyal sohbet ve chat sitelerinin en seviyeli ve elit insanlarını bir çatı altında buluşturan Mevsim.Org ve Nehir.Org ailesi olarak bizler, sohbetin, muhabbetin keyfini, böylesi güzel bir topluluk içinde bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bize bu imkanı sağlayan; kişiliğiyle, duruşuyla,fikirleri ve eşsiz yüreği ile bir çok arkadaşımızın sevgi ve saygısını kazanmış olan Sevgili EUPHRAT ‘a çok teşekkür ederiz..

Yazı JudeL Tarafından 01.08.2017 Tarih, Saat 5:58 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Sosyal Hayat ve Sohbet” için 2 cevap

  1. RehBeR dedi ki:

    sosyal yaşamdaki sohbetler ile sohbet sitelerinde ki sosyal sohbetler arasında fark yoktur. reel yaşamdan sadece bir kesit dir sanal sohbet odaları. burda da aynı şekilde hüzün mutluluk heyacan hepsi var. bu ortamı sağlayanlara teşekkür ederim. emeğinize sağlık.

  2. JudeL dedi ki:

    RehBeR yorumlarınla yanımızda olduğun için Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOHBET ve CHAT ODALARI

2015 yılında kurulan Mevsim.ORG siz saygı değer kullanıcılarına eğlenceli ve hoş bir chat ortamı sunmaktadır. Sohbet insanların artık web siteleri üzerinden keyifli Sohbet ortamında Chat yaparak edinebileceği en güzel arkadaşlıkların başlıca yöntemidir. Bununla birlikte Sohbet Odaları Kullanıcılara Bu imkanları tamamen siz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Keyifli ve hoş bir sohbet dileriz.


YASAL BİLGİLENDİRME

Mevsim.ORG Sohbet odaları 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapması yasaktır! Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, arayüz sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu site sahibinin ya da site sahibinin lisans aldığı kuruluş ve kişilerin mülkiyetindedir.