SoyLe MobiL Sohbet

SoyLe MobiL Sohbet

www.mevsim.org SoyLe Sohbet Odaları,

Benim de bu alemde soylemek istediklerim var diyenler için açılmış sohbet, chat odalarıdır. Herkesin, hayata dair, aşka ve sevdaya dair, bir çok konuda biriktirdikleri, içinden geçirip de dile getiremediği veya yazıya dökemediği bir çok düşünce ve duygusu vardır. Aklınızdan, kalbinizden geçenleri paylaşabileceğiniz, kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz kaliteli bir platform olan www.Mevsim.org, size güvenilir ve rahat bir ortamda sohbet etme imkanı sunuyor.

www.Mevsim.Org, teknolojinin en son gelişmelerinden en iyi şekilde yararlanmanız için siz değerli kullanıcılarına mobil chat, adroirc, uygulamalarının en son yeniliklerini kullanma olanağı veriyor. Bunun için site yönetimi gece gündüz canla başla size hizmet vermek gayesiyle çalışmaktadır. İster evinizde, işyerinizde bilgisayar veya laptoplarınızdan web, mirc girişlerini kullanarak; isterseniz mobil telefon veya tabletlerinizden play stor dan mevsim.org yazarak indireceğiniz mobil uygulamamızla giriş yapabilir, yepyeni dostluklara ve arkadaşlıklara Merhaba diyebilirsiniz.

Www.Mevsim.Org,

Sizlere sadece sohbet, muhabbet etme imkanı sunmuyor. Bunun yanında muhteşem kadrosuyla Radyo MevsimFm ile en hit müzikleri dinleme, birbirinden kaliteli dj lerle sohbet etme yayınlarına konuk olabilme keyfini de sunuyor. Ayrıca en gelişmiş oyun botlarıyla bilgi ve kültürünüzü test etme fırsatını da oyun kanallarıyla size sağlayan sunucumuz, misyonu ve vizyonuyla son dönemlerin en iyi portalıdır.
Siz de gelin ve bu nezih ortamda zamanınızı en güzel şekilde değerlendirin.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • deStiny cevap

    Judel ‘ciğim Mevsim org ve senin sayende makaleler yazmaya başladım. Bunun yanısıra oyun kanallarınız klavye ve kelime kanallarında radyo mevsim fm dinleyerek oynuyor eğlenceli vakit geçiriyorum. Mevsim org ailesine teşekkur ederim.

    12 Ocak 2018 , 13:15
  • JudeL cevap

    deStiny Canım arkadaşım, sizler sayesinde http://www.mevsim.org bu kadar güzel bir aile ortamı . Makaleler senin yüreğindekilerin kelimelerle can bulmuş hali. Ve ben büyük keyifle okuyorum Canım . Tekrar yüreğine kalemine sağlık deStiny m:*

    12 Ocak 2018 , 14:26

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir