BLOG Son Yazılar

Tüm siteler için Haber Spor Magazin botu

wordpress haber botu

Sizler tam anlamıyla siteleriniz için hazırlanmış, çalışan ve resimleri çeken botla karşı karşıyayız. Bu bot haber spor ve magazin için tüm konuları çekebilir, sitelerinizi uygun yerlerde görmek için hedefleme planı yapmak sizlere kalmıştır. Bu bot tamamen ücretsizdir. Portal siteleri için hazırlanmış haber, magazin, spor, gündem, politika, siyaset gibi kategorilere ayrılmıştır, ayrıca tüm kategorilere göre haberleri eklemektedir.

Kullanımı : Rar halindeki dosyayı indirip masa üstüne çıkarın, dikkat etmeniz gereken husus ise, bazı rardan çıkardığınız klasöre dikkat etmeniz olacaktır. Yani /bot/bot olarak klasör olmamasına dikkat etmeniz olacaktır. Rar`dan çıkardığınız haber botunu /wp-content/pugins/haberbotu Şeklinde olmalıdır. Artık Worpdress wp-admin girerek Başlangıç/eklentiler/haberbotu kısmına gelerek eklentinizi aktif yapın. Kategori kısmı ayrımları ise destek bölümümüzden yardım alabilirsiniz.

Haber botu indirmek için

Bu botu indirmeniz için sitemizde #Webmaster kanalının topicinde yazan linke tıklayıp ücretsiz haber botuna sahip olabilirsiniz.

Not: Kesinlikle her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

3 views kez okundu

3 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

 • 06/01/2018 / 03:28
  maral

  ben indirdip çok güzel bir uygualama emeği geçenlere tşkler

 • 06/28/2018 / 19:20
  KK

  virüs var a. içinde dosyanın çakallığın luzüm’ü yok

  • 06/29/2018 / 10:26
   EUPHRAT

   Virüs tarama

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.