BLOG Son Yazılar

Yeni Radyo scripti ücretsiz

resim yok

Bu radyo scripti görselliği ile sizlerin radyo siteleri için ücretsiz kullanımı kolaydır. Header olmak üzere sitenin üst bölümü ayarlanabilir, sağ üst slider ile canlı yayını ile kendini ön plana çıkarmaktadır.

Üst slider sayesinde son eklenen magazin, haberlerini yayınlamaktadır. Dj başvuru forumu ile beraber, anket ve top10 menüsü ile dinleyenler`inizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Dj slider ile dj“lerinizin resimlerini ön planda tutabilirsiniz. Ve son olarak haftanın klibi eklenebilir kaldırılabilir durumda, bu radyo scriptini indiren arkadaşlar ;

Kullanımı : Rar halindeki dosyayı indirip masa üstüne çıkarın, dikkat etmeniz gereken husus ise, bazı Rar`dan çıkardığınız klasöre dikkat etmeniz olacaktır. Yani /tema/tema olarak klasör olmamasına dikkat etmeniz olacaktır. Tema dosyasının ana dizinini atmanız gerekmektedir. Artık Cpanele girip Mysql oluşturarak radyo sitenizi yayınlayın.

Radyo scripti indir

Eğer tema ile problem yaşarsanız sizleri ücretsiz destek için sohbet girerek yardım kanalımız #webmaster kanalını ziyaret etmenizi isteriz.

Not: Kesinlikle her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

3 views kez okundu

0 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.