Alkolik Sohbeti

İnsan hayatında en iyi vede en sade durumlardan bir taneside alkol alımlarındaki insan beyninin uyuşması, bununla birlikte en sadık ve en doğru söz söylenen insanın ruh hali biçimi gibidir. Tabi bununla birlikte etrafı rahatsız etmeden, sohbet ve muhabbetle içilen alkol en ideal vede en mantıklı içme biçimidir, yoksa içki içmenin hiçbir espirisi yoktur. Alkol kullanan arkadaşlarımıza dost sohbeti olabilmek adına Chat sayfamızın kapılarını ardına kadar açmış bulunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey Bir şişe rakı vede sohbet sayfamızın ana sayfasından ruh halinize uygun bir rumuz bulup başla butonuna tıklamak kim bilir belkide masanıza en iyi gelecek kişiler bizleriz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 541 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. eLa

    08/13/2018 at 01:30

    Keşke şişede durduğu gibi dursa.. Alkol aldıktan sonra sohbet sitelerine girilmesini ben tasvip etmiyorum..

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Site sohbet SiteMap