Ankara Sohbet

Muhakkak Türkiye cumhuriyetinin en önemli şehirlerinden biridir Ankara. Nitekim Türkiyenin kalbi olarak anılmaktadır. Ülkemizin başkenti olmakla beraber en kalabalik 2. yüzölçümü olarak 3. büyük şehirirlerimizdendir. Ankara başkent olmasının ardından şehrin nüfusu hızla artış göstermektedir, buna göre güncel nüfusu 5.346.518 yurttaşımız yaşamaktadır.

Ankara tarihsel olarak bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır, Hititler, frigyalılar, lidyalılar, persler, galatalılar, romalılar, bizanslılar, selçuklular, osmanlılar, ve nihayet türkiye cumhuriyetine kadar ayakta kalmayı başarmıştır. Yunanca ve Frigya dilinde Anküra olarak bilinir yani geçi çapası anlamını taşır. Bazı efsanelere göre Frig kralı midasın gemi çapası bulduğu yerdir.

Ankaranın simgesi olan Hitit güneş kursu bölge halkı için ayrı bir önem taşır. Şehrin topoğrafik yapısı sebebi ile bitki örtüsü bozkır, ve orman bulunur. 1980 tarihinde çevre kirliliği insan hayatını tehdit eden boyuta ulaşmış, düşük kaliteli kömür yüzünden, bunun yerine doğalgazın gelmesi ile birlikte hava kirliliğinin yarı yarıya kadar düştüğü yapılan araştırmalarda görebiliriz.

Ankara sohbet odaları ücretsiz cinsel sohbet olarak karşınızda, üstelk yenilenen web arayüzü ve ankara mobil sohbet uygulamaları ile siz değerli başkenli kardeşlerimize en iyi sohbet etme imkanını sağlamak için buradayız. Lütfen ankara sohbet odaları öneri görüşleriniz veya şikayetiniz için makalenin altına yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 388 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

DMCA.com Protection Status

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Sitelerimiz Domain Names Seo .com Relevant Directory.biz SOHBET SOHBET ODALARI CHAT CİNSEL SOHBET