Azar Görüntülü Sohbet İncelemesi

mobil sohbet

Kullanımı ve Özellikleri;

 • Mobil İndir; 
 • Profil oluşturmak
 • Sohbet Konusu filtreleme
 • 19 dile çeviri
 • Arkadaş listesi oluşturmak
 • Cinsiyet ve bölge belirlemek
 • İlgi alanları
 • Sosyal medya ile entegreli

Azar Uygulamasını Neden Kullanmalısınız?

 Piyasada bir çok görüntülü sohbet uygulamaları bulunur fakat bunlardan bazıları ilerleyen aşamalarda size ücret ödemeniz gerektiren farklılıklar yaratır, oysa Azar Uygulaması Hem ‘Play store’ hemde ‘App Store’den öncesi ve sonrası hiçbir ücret ödemeden kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Görüntülü sohbet etmeden önce oluşturduğunuz profile uygun olarak cinsiyet partner araması yapabilir karşınıza çıkan bay bayan profillerle canlı olarak chat yapabilirsiniz.

 

Uygulama içerisinde video çıkartmaları ile birlikte sohbet konunuz eğlenceli hale gelebilir söyleyemediğiniz veya söylemek istediklerinizi video çıkartmaları ile ifade edebilirsiniz.

 

Tüm sosyal medya alanlarında olduğu gibi Azar görüntülü sohbet uygulamasındada rahatsız eden insanları engelleme ve arkadaş listenizden çıkarmaya kadar bir çok engelleme yöntemlerine başvurabilirsiniz.

 

Cep Telefonuma Nasıl İndirebilirim

İnternet’e bağlanabilen tüm mobil cihazlarda çalışabilir, uygulamayı kurduktan sonra sizden bir kaç erişim izni aldıktan sonra ‘Mikrofon, Kamera, Konum’ gibi izinleri verdikten sonra keyifli arayışlar ve sohbetler elde edebilirsiniz.

 

Azar Görüntülü Sohbet Ücretlimi?

 

Azar  uygulamasının ücretsiz olduğundan bahsetmiştik fakat VİP özelliğini dile getirmeden uygulamayı tavsiye etmek olmaz diye düşündük, zira Vip kullanımı, kullanıcılara belirli ayrıcalıklar sunarak, profil adınızı değiştirmek, Sınırsız bölge tercihi, reklamları kaldırma, ve arka kamera erişimine kadar bir çok ayrıcalıklara sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

 

Kuallandığınız zaman dilimine ayak uyduran gerek gece modu gerekse gündüz modu olarak kullanıcılarını düşünen hassas bir alt yapıya sahiptir.

 

Rahatsız eden kişi veya kişileri göz önünde bulundurarsak manuel olarak engelleme seçeneklerini sunmuştuk, ayrıca Azar Geri bildirimlerini kullanarak engellenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 95 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

 1. Karam

  03/07/2020 at 01:12

  Azar görüntülü sohbet cıg gibi büyümeye devam ediyor sohbete aşık sohbete esir sohbet siz yapamayan herkezin sohbet odalarına bekliyoruz ücretsiz bir tık kadar yakın ben keyif aldım sizlere de tavsiye ederim hadi gelin

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.