Chat Bahane Sohbet Şahane

Hayatın özüdür sohbet. Hele ki gönüller bir olursa, kış ortasında bahar coşkusunu yaşatır.Yeri ve zamanı hiç farketmez. Bazen bir kahvaltı sofrasında, bazen pencere kenarında lapa lapa yağan karın eşliğinde, bazen ise bir sonbahar akşamının serin ve hüzünlü saatlerinde müthiş kahve kokusunun büyüsüyle yapılan dost muhabbetleri hayatın vazgeçilmez anlarıdır.
Yaşamın yorgunlukları, haksızlıkları, kederi ve tekdüzeliği uçup gider adeta. Keyif vermesi bir tarafa; bilgi alış verişi, farklı gözlerden hayata yeni pencereler açması yönüyle de sohbet, insan yaşamının en önemli parçalarından biridir. Her insan bir bilgi, her bilgi ise beynimizi besleyen en değerli gıdadır.
Diller yorulur, kalpler konuşur, hatıraların kapısı sonuna kadar açılır. Koyu telve tadında dudaklar tebessümle aydınlanır.
Gönül ne kahve ister, ne kahvehane, gönül sohbet ister kahve bahane…

Etiketler:

Bu yazı toplamda 684 kişi tarafından görüntülendi.

3 Yorumlar

 1. Sevcan

  01/17/2019 at 23:51

  Sohbeti sohbet yapan saygidir ilgidir seviyedir emektir.. İlginize emeginize saglik

  Cevapla
  • SehA

   01/23/2019 at 21:28

   Çay tadında sohbetler diliyorum 🙂

   Cevapla
   • HuZuN

    01/23/2019 at 21:38

    Çay yanına sizde kurabiye ikramınızla gelseniz çok daha keyif alırız.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

SiteMap