Chat Odaları

Sohbetin kederini anlatabilecek bir oda yok, dost muhabbetine rehber olabilecek bir alfabe. Gelecek tüm isyanları bastırıyorum güncemde. Acımtırak yalnızlıklar ertesinde hangi ölüm acıtabilir ruhumuzu. Damarlarımda uyuyan gece, sensizlik ertesine uyanıyor sabahın ilk karanlığında.

Dışarıda şizofren bir yağmur içimde paradoks yalnızlıklar biriktirirken, ağzımın kuruduğunu fark ediyor dilim,  adının baş harfini sayıklarken. Kalbimin yüzü kızarıyor ruhumdaki silueti’nin yansımasında. Gelmeyecek olan  otobüs durağına bırakıyorum bütün susuşlarımı, gözlerimin içine bakan insanların radikal deli bakışlarından bıktı içimdeki ihtiyar delikanlı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 427 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. RehBeR

  06/11/2017 at 15:27

  sohbet odalarının gün geçtikce en aranılan ismi chat olmasının en güzel sebeplerinden biride seviyeli sohbetlere rehberlik eden güzel insanların olmasıdır.. emeğinize sağlık..

  Cevapla
 2. seyda

  02/03/2020 at 20:08

  chat nedir? chat digince aklınıza ılk gelen seyler
  bana gore chat kapalı bır hazıne ucsuz bucaksız yollara kısılere acılan arkadaslık dostluk ımkanı saglayan bır sohbet platformu din ırk mesep ayrımsız sohbet keyıf almak sohbet etmek chat yapmak ısteyenlerın tek adresi .. guzel keyoflı chat odarınız la bıze bu mekanı hazırlayan herkeze teşekkürler ederim.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.