Cinsellik Nedir? Cinsel Eğitim Veren Sohbet Odaları

İnternet üzerinden arkadaş bulma platformları oldukça fazladır, Peki bunlardan hangileri insanın cinsellik ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, cinsel sohbet’in nerelerde yapılacağını bilmeyen insanların arama motorlarında önüne gelen siteye tıklayarak mağdur olan insanların sayısı oldukça fazladır.

Cinsellik Nedir?

İnsanlar tarih boyunca neslini sürdürebilmek adına çiftleşmek için cinsellik yoluna başvurmuş bayan ve erkeğin birleşiminden oluşan sonuç olarak çocuklar doğmaktadır. Cinsellik nedir sorusuna verilecek en iyi cevap, canlı varlıkların tümüne erkeklik ve dişilik olmak üzere iki ana kategoriye ayrılırlar. 

Peki cinselliği üreme dışında insanın kendi düşsel fantazisine çevirirse ne olur? Bu sonuş bir çok cinsel tercihleride beraberinde gerekir bunların başlıcaları şunlardır;

Lezbiyen ; Kadınların kendi cinsinden haz duyarak erkeklerden uzaklaşmak ve düm cinsel fantazilerini bayanlar üzerinden kullanan kişi veya kişilerin kendilerini tanımladığı tercihtir.

Gabile ; Erkeklerin kendi hem cinslerine duyduğu cinsel isteği tıpkı ‘lezbiyenler’ gibi hem cinslerine haz duyarlar.

Biseksuel ; Erkek ve Bayan cinsel hormonu taşıyan hem erkek hemde bayan olmak üzeri çoklu cinsel fantazileri olan kişi veya kişilere verilen isimdir. 

 

Cinselliğin Evli Çiftler Üzerindeki Önemi

 

Evlilik içerisindeki cinsel hazlar o evliliğin ne kadar sürecehi hakkında bizlere ip ucu vermektedir, zira cinsellik insanlar üzerindeki önemi oldukça fazladır. Kadınlar, erkeklerden çok farklı cinsel fantazileri vardır. Erkekler düşsel olarak motive olabilmekle beraber karşı cinsin bulunacağı bir kaç fantazi hareketlerle bile orgazım olma durumuna girebilirler, oysa Kadınların çok farklı cinsel hayatına şahit olabiliyoruz, Kadınlara göre cinsel sonucun çok uzun sürmesi sadece ‘cinsellik’ yeterli olmamakla birlikte Partnerine duyguğu sevgi’de bu durumu fazlasıyla tetiklemektedir. 

 

Ülkemizde Cinsel Eğitim Veren sohbet Odaları Açıldı

 

Çocuklarımıza ergenlik çağında öncesi ve sonrası olmakla birlikte Cinsel eğitim veren sohbet Odaları hizmetini tamamen ücretsiz olarak alabilir, Anne ve babaların bu eğitimlere katılmasını önemle rica ederiz. Bu eğitimlere cinsel tercihleri ne olursa olsun tüm bireylerin katılım sağlayabilecekleri başka yerlerde sorulamayacak soruları rahat biçimde sorma özgürlüğüne sahiptir.

Cinsel Eğitim Kanaları isimleri ;

#Cinsellik Cinsel tercihleri hangisi olursa olsun konu itibari ile Uzman ekibimizle beraber yarımcı olabileceğimiz Bir eğitim şeklidir.

#Lezbiyen Bayanların özgürse soru soracakları buna göre eğitim alabilecekleri bir ortamdır.

#Gabile Erkeklerin en çok tercih ettikleri kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri bir eğitim odasıdır. 

Cinsellik veya hangi konu olursa olsun insanların özgürce soru sormadığı sorgulamadığı, özellikle cinsel konularda bilgilendirilmediği çocuklarımızın dışarıda yanlış yerlerde veya yanlış insanlar farklı olaylar yaşayabilecekleri bir deneyime girebilirler.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 297 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Ege-atesi

  01/14/2020 at 09:43

  Yani bu demek oluyor ki artık istedigim gibi cinselsohbet edebilirim degilmi? Cinselsohbet odasında atılma korkusu olmadan özgürce yazabilirim? Waw bu gercekten süper bişey cünkü cinsel lık digince sapık muamelesi görüyoruz buna kendi adıma sevindim bir bayan olarak.

  Cevapla
  • Kadir

   01/18/2020 at 07:06

   Aynen olmamalı

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.