Derdimiz Sohbet Çözüm Muhabbet

Nedir yani , sohbet muhabbet değilde derdimiz nedir sizce? Tanışırsın konuşur sohbet edersin sonrasında üzerinde günün ne stresi varsa atar çıkarsın. Başka hangi amaç olabilir ki paylaşım adına. Bezen sevincini paylaşırsın. Bazen hüznünü ama illaki bir sohbet konusu açılır elbet güne dair yüreklerden dillere parmaklara dökülen.

Önce selam yada merhabayla başlar; klasiktir hani sonra isim yaş vs ama illaki bir başlangıç noktası olur sohbet konusu açmanın yada yeni biriyle tanışmanın. Yada saat sorarsın sokakta ilgini çekmiştir sanki hani Neşet ERTAŞ rahmetli nur içinde yatsın der ya gönülden gönüle bir yol vardır görünmez. O yoldan akıverir sonrasında tanışma sözcükleri. Ben sohbet derim sen muhabbet kimi yeni nesil chat ama hepsinin buluştuğu adres aslında aynı noktaya çıkmaz mı? Sonra kendini mizan eder sorgularsın nasıl biri ama merak ediyorum ya diyerek duygularımıza kapılır ne olacaksa olsun deriz. Ve sohbet aleminde yeni bir adrese adım atıveririz.

Önce aklımızda renklenir karşıdaki kişi yada kişiler. Sonra hayal alemimizi süsler. Söyle olsa bu olsa hani şu da oluverse nede güzel olur deriz. Kimi başlarken kimi bitiyordur. Ama biliriz ki her yeni gün yeni konulara tanışmalara şaitlik eder. Güneş elbet her gün doğmakta dolayısıyla her yeni gün yenir bir sohbet odaları akışını getirmektedir. Aslın sohbetsiz insan vuslata mahkum edilmiş sonsuza bileti kesilmiş gibidir. Mapustur , esir hayatı yaşar diline kilit vurulmuş bir bireydir. O zaman ne yapmak lazım. İhtiyaç olan ne varsa sohbet de dahil doyasıya yaşamak lazım. Malum insan bu hayata bir daha gelmeyecek. Nefes alıp gözlerini yeni bir güne açmayacak. Bize verilenlerin kıymetini bilip hayatın tadına varmak lazım umut kesmeden. En güzel yolu keşfederek keşif etmek içinde sohbetle, muhabbeti geliştirerek bunu yapabiliriz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 546 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Sevil

  01/16/2019 at 23:36

  Bazen yazicak soz bulamayiz.
  Tek bir sey demek istiyorum sohbete yeni baslayanlar icin makalede yazdigi gibi her bitis bir baslangıctır. Peki siz nie yeni bir baslangic yapmayasiniz hayat dair ne varsa dokmeyesiniz ki yeni baslangiclar icin. Gelin.

  Cevapla
 2. Yucel

  01/16/2019 at 23:40

  Ben daha iceri girmedim googlede chat yazdim makalelerinize goz gezdiriyordum girmeden bende yorum atmak istedim soylenicek herseyi soylemissiniz. Yeni bir baslangic yapalim madem bizde. İyi aksamlar kolay gelsin herkeze.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

DMCA.com Protection Status

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Sitelerimiz Domain Names Seo .com Relevant Directory.biz SOHBET SOHBET ODALARI CHAT CİNSEL SOHBET