Lezbiyen Sohbet

Dul Sohbet

dul sohbet
Önceki Makale
İslami Sohbet
Yorumlar (4)
 1. Hanife dedi ki:

  Yalnızlıktan sıkılmıştım tesadüf gördüm aradıgımı burda bulurum umarım eşim vefat etti ben se tek kaldım. Benim yanlızlıgımı bitiricek birini arıyorum.

 2. kadınınadıyok dedi ki:

  Dul olmak hayatın gerçeklerinden biridir. Dul kadın maalesef ,kolay kadın olarak görülmektedir. Türk insanı erkek kadın ilişkilerini hemen cinsellik üzerine oturtur ve aklına hemen yatak odası gelir..Hele karşısındaki kadınsa ve dul ise. Bütün bu düşünceleri bir kenara atıp, sitenize sohbet için girdim çok da memnun kaldım.Teşşekkürler.

 3. ikincibahar dedi ki:

  Boşanmak birçok kaybı da beraberinde getirir. Ekonomik kayıplar, kendine güvende kayıplar, kendi ailesinin baskısının yarattığı kısıtlanmışlığın getirdiği kayıplar ,arkadaş ortamından uzaklaşmanın yarattığı kayıplar,bunlara örnek olarak verilebilir.Tam da bu durumda iken girdiğim sohbet kanalınız sayesinde, hayatımı paylaşabileceğim insanı bulmaktan mutluyum.

 4. widow dedi ki:

  Başta aile büyükleri olmak üzere herkesin gözü üzerimizde. Dul ve çocuklu kadına cüzzamlı gibi bakarlar. Dul kadın başarısız, mağlup, zavallı, ailelerin uzak durması gereken kadın..Toplum algımızın değişmesi dileğiyle..Ben de güvenilecek, sorumluluk sahibi birini bulmak için kanala geldim daha da çıkamadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *