full sohbet Odaları

Geveze.Org uzun zamandır türkiyede chat sohbet odaları alanında hizmet veren bir sitedir. Önceki ismi mirctr.net adıyla hizmet veren bu site yıllar içerisinde geliştirdiği uygulamalar ile chat piyasasında önemli bir yere gelmiştir.

Sohbetci.com ise tekrar geveze bünyesinde hizmet veren paralel nick kullanımında uzmanlaşan bit chat sitesi görevine devam etmektedir, sohbet odalarından ziyade gabile sohbet veya cinsel sohbet ağırlıklı bir site olma yolunda hızla ilerlemektedir.

zurna.net türkiyede chat alanında zurna chat sitesini bilmeyen yoktur, 1998 yılından bu yana hizmet veren site, yıllar içerisinde pek çok spekülasyonlara maruz kalsada hala aynı alanda pek çok kategoride hizmetini sürdürmektedir. Özellikle yetişkin sohbet alanında tercih edilen bir site olduğunu tüm sektöre ıspatlamıştır.

bizimmekan.com ircd alanında Söyle.net chat sitesi bünyesinde hizmet veren çeşitli forum sitelerinde’de hizmet veren bunların en başında ircforumlari.net olmak üzere ircd alanında en iyi hizmeti veren sitelerden birtanesidir.

Tamsohbet.com son zamanlarda ilerleme kayd eden bu site harika sohbet ile paralel bağlantı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sitede diğer chat sohbet odaları olarak önceliğini cinsel sohbet veya gabile sohbet alanında kendine yer aramaktadır zira bu alanlarda fazlasıyla talep ve kullanıcı barındırmaktadır.

mynet.bz Mynet.com sitesi ile hiçbir ilgisi yoktur sadece geveze ve sohbetci sitelerinin paravan sitelerinden bir tanesidir, bu yönde paralel link kullanımı gerek islami sohbet sitelerinden gerekse cinsel sohbet sitelerinden link alımlarını fazlasıyla başarabilen mynet sohbet chat web sohbet sitesidir.

Trsohbet.Com bu sitede geveze sohbet sitesiyle birlikçe çalışarak, şuan her ne kadar ayrı görünsede farklı bir chat sitesi ile birleşerek ortak çatısı altında hizmetini sürdürmektedir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 6358 kişi tarafından görüntülendi.

3 Yorumlar

 1. Absnthe

  12/27/2018 at 20:33

  Bizde Part Time Full Sayiliriz : )))

  Cevapla
 2. Eda

  12/31/2018 at 17:28

  Kesinlikle Absnthe 7 24 online kullanicilarimiz 🙂

  Cevapla
 3. Nagehan DEMİR

  08/13/2019 at 11:27

  Gayet güzel bir yazi olmuş, hangi site kiminle birleşmiş, kimler nerelere gelmiş bizi aydınlattınız. Teşekkür ediyorum.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Sitemiz sohbet