Gençlik Sohbet

mobil sohbet

Uzun zamandır takip ediyorum. Gençliğin sohbet anlayışına. Ne kadar decenerasyon olsa da sohbet içeriklerin, hala sohbet heyecanını koruyor olmalarını görmek haz veriyor insana. Kendi yarattıkları düş alemindeki ruh hallerini sergilemeleri. Öğrenmeye açık olmaları. Biraz gürültü patırtılı sohbetleri olsa da ayak uyduyorlar zaman geçtikçe sohbet adabına.

Sadece biraz özveri gerekiyor. Anlayış gerekiyor. Onlar gibi düşünüp benliğimizi ortaya koymamız gerekiyor. Onların öğrenmeleri adına. Bizde tamsohbet burada devreye giriyoruz. Uğraş veriyoruz. Öğretmek adına ve öğrenmek adına. Senli benli cümleler kurup onları da anlamaya sohbet odaları’nda iletişim kurmaya çabalıyoruz.

Öncelikle inanmak lazım. Güvenmek lazım. Sadece nesil değişikliği var. Daha öncede yaşanmıştır bu tip durumlar. 70 lerin versiyonu 80 ler ve 90 lar milenyum derken yakın zaman dan bildiğimiz nesil hep farklılıklar göstermiştir. İllaki nesil aktarımı vardır zaman değiştikçe insanlarda sohbet anlamında düşünce anlamında değişiklikler gösterebiliyor. Sadece bize düşen sağ duyu anlayış ve nezakettir. Zamanla onlarda bizlere erişim sağlayıp bizler gibi sohbet ediyorlar. Gelin el ele yürüyelim her zaman ki anlayışlı sıcak sohbetimizle.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 398 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Eda

  01/19/2019 at 14:47

  Zaman aşamına uğramayan gençliğin ışıltıları hayatın her alanında öncelik taşır gerek yaşadiği gerek yaşattiği deneyimlerle olgunlaşir sohbet alanlarıda bundan birisi heyecanı eglenceyi yazı haliyle bize hissettiren genç arkadaşlarımız kattığı renklilik ve tecrübe sohbet chat in vazgeçilmez bi parçası bu ortami bizimle paylaşmak tatmak istersiniz sohbet odalarımıza giriş yapmaniz yeterlidir.

  Cevapla
 2. Erzurumlu

  01/20/2019 at 00:52

  Sohbet muzik eglence oyun 7/24 istek lerinizle sizlerleyiz .. Sizi bekliyoruz giris yapip ucretsiz nickinizi alin ve gelin.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.