İnsanlarla Tanışmanın Sohbet Konuları Nelerdir?

Tanışmak İstediğiniz Kişilerle İletişime Geçmenin Basit Konular Nelerdir?

Chat Nedir?

Mobil Sohbet İndir

ChatRulet 

 • Siyaset Üzerine Konuşmak;

 

Ülke gündemine dair fikir alışverişinde bulunurak ideolojik olarak desteklenen partiler üzerinden tartışma başlatılarak ve halk arasında masa başı devrimcileri denilen ayak üstü ülkeyi kurtarma çabasına giren insanların boş yapma muhabbetinden ilerleme kaydedilmez.

Herkes tuttuğu parti üzerinden haklılığını ıspatlama çabasına girer ve hiçbir zaman özeleştiri durumuna girilmez. Sohbet konusu siyaset olunca herkes temkinli davranır zira söylenecek sözlerin nerelere gideceğini iyi hesaplamak lazımdır. 

 

 • Teknoloji Üzerine Muhabbet;

 

Hayatımızın her alanına nüfuz eden teknoloji’nin gelindiği duruma bakacak olursak, gündelik hayatımızda kullandığımız basit araçlardan yola çıkarak cep telefonlarımız üzerinden bile olsa karşımızdaki kişinin kullandığı telefonla kıyaslama ve uygulama özellikleri üzerinden bir çok alanda hasbihal edilebilir.

Facebook, instagram ve bir çok sosyal medya alanları üzerinden arkadaşlık ve takip gibi istek önerileri yapılır. 

 

 • Ekonomi sohbetleri;

 

İçinde bulunduğunuz ekonomik kısır döngünün içerisinde belki insanların gerek tanışmış olsun veya olmasın kısa süre içerisinde hemen ekonomi üzerine konuşmak özellikle yeni yıla girmek üzereyken asgari ücret’in ne kadar olacağını merak eden bir çok insan var.

 

‘Bu arada asgari ücret 2 bin 324 lira 70 kuruş olarak belirlendi’ 

 

Bir çok Aileyi ilgilendiren bu durum itirazlarla birlikte kesin olarak belirlenmiştir. 

 

 • Kültür Sanat Sohbetlerine Giriş;

 

Hiç tanımadığınız bir insanla karşılaştığımızda okuduğunuz en son kitap veya en son izlediğiniz film hangisidir? gibi sorularla sohbet alanına giriş yapmak için muhteşem girizgah olabilir.

Verilen cevaplara karşı farklı sorular şeklinde konuyu dahada açabilir paralel konulara yelken açmak için genel kültürümüzün sohbeti döndürmek için belirli seviyede olması lazım aksi durumda geveleyip iletişim anında kesilebilir.

 

 • Cinsellik Sohbetine Nasıl Giriş Yapılır?

 

Genelde hem cinsler olanlar arasında yapılan cinsel sohbet, bu tür iletişimlerin gündelik hayatın içinden olmasada internet üzerinden ve belirli buluşma noktalarına cinsel sohbet odaları denir.

Bu tür ortamlardan yola çıkarak pekte zor bir konu olmasa gerek ki herkes orada neden bulunduğunun bilincindedir. Bu odalarda cinsel tercihleri lezbiyen veya gabile olsun mutlaka partner arkadaşı bulabileceğiniz sitelerdir. 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 198 kişi tarafından görüntülendi.

3 Yorumlar

 1. Fatma

  01/02/2020 at 00:47

  Verdiginiz bilgiler İcin teşekkürler konu ve makalelerini takıp edıyor ve sohbetiniz e katılıyorum emeginize. Saglık

  Cevapla
  • EUPHRAT

   01/02/2020 at 00:50

   biz tşk ederiz keyifli sohbetler

   Cevapla
 2. Duru

  02/14/2020 at 01:29

  Bu güzel paylasım ve bilgiler İcin teşekkürler yeniyim neyi nasıl yapıcagımızı ogretici bir calısma olmus güzel sohbeti akıcı kaliteli bir yere benziyor emekleriniz Bosa cıkmaz iyi calışmalar..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.